22.06.2021 06:24
Üst geçitte intihar girişimi! Bekçiler son anda kurtardı

İstanbul’da bir vatandaş metrobüs üstgeçidinde intihara kalkışan vatandaşı bekçiler son anda kurtardı. O anlar kameralara yansıdı.

İstanbul’da bir vatandaş metrobüs üst geçidinde intihara kalkıştı. Kendini aşağı bırakan vatandaşı son anda bekçiler kurtardı.

ÜSTGEÇİTTE İNTİHAR GİRİŞİMİ

Olay akşam saatlerinde yaşandı. E-5 Karayolu Küçükçekmece metrobüs mevkiinde bir vatandaş üst geçide çıkarak intihara kalkıştı. Üst geçitteki vatandaşı gören mahalle bekçileri duruma müdahale etti. Şahıs bekçilerin ikna çabalarına kayıtsız kaldı. Bir anda kendini aşağı bıraktı. Tam o anda bir bekçi vatandaşı yakaladı ve düşmekten son anda kurtardı.

BEKÇİ VATANDAŞI ÖLÜMDE BÖYLE KURTARDI

Yaşananların ardından intihara kalkışan vatandaş ifadesi alınmak için emniyete götürüldü. Şahsın intihar girişimi ve bekçinin son anda şahsı kurtarması amatör kameralara anbean yansıdı.

14 yaşındaki çocuk kendini ağaca asarak intihara kalkıştı 14 yaşındaki çocuk kendini ağaca asarak intihara kalkıştı Sivas'ta akılalmaz bir olay meydana geldi. Kendini iple ağaca asan 14 yaşındaki bir çocuk, ipin kopması sonucu yere düştü. Yaralanan çocuk helikopterle hastaneye kaldırıldı.

İntihar girişimini emniyet müdürü engelledi İntihar girişimini emniyet müdürü engelledi Malatya’da intihar girişiminde bulunan genci İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren ikna ederek engel oldu.

Kaynak : İHA
YORUMLAR