20.09.2021 14:58
Zincir markette skandal olay: Aldığı peynirin içinden eldiven çıktı

Muğla'da yaşayan emekli polisin kahvaltı için Migros mağazasından aldığı paketli peynirin içinden eldiven çıktı. Olayın şokunu atlatan emekli polis, konuyla alakalı hukuki süreç başlattığını ifade etti.

Muğla’nın Marmaris ilçesinde yaşayan bir emekli polisin başına gelenler herkesi şoke etti. Migrostan aldığı paketli peynirin içinden mavi eldiven çıkınca marka hakkında şikayet dilekçesi veren Metin G., özellikle pandemi döneminde bu durumlara daha fazla dikkat edilmesi gerektiğini belirtti.

Marmaris'te yaşayan emekli polis Metin G., Marmaris Armutalan Mahallesi’ndeki Migros mağazasından peynir aldı. Aldığı peynir ile kahvaltı yapmak isteyen Metin G. peynir kalıbının içinde mavi renkli hijyenik eldiven çıkınca neye uğradığını şaşırdı.

"BELKİ ELDİVENİ KULLANAN KİŞİ POZİTİFTİ"

Pandemi sürecinde yaşadığı olayın şaşkınlığını yaşadığını belirten Metin G., olayı şöyle anlattı: “Ambalajlı peyniri dolaptan çıkarıp kahvaltı yapacaktım. Peyniri kesip yerken mavi cisim gördüm. Çatal ile cismin etrafını açınca peynir kalıbının içinde eldivenle karşılaştım. Bunun üzerine kahvaltıyı bırakıp Migros yetkilileriyle görüştüm."

"Eldivenli peynir kalıbını kendilerine gösterdim. Özür dilediler. Koronavirüsün yaygın olduğu bu dönemde sağlığımızı olumsuz etkileyecek bu durumdan dolayı şikayetçi oldum. Belki de bu eldiveni kullanan kişi veya kişiler pozitif idi. Migros’tan ayrılıp Marmaris Adliyesi’ne giderek suç duyurusunda bulundum, olayla ilgili ilçe Tarım Müdürlüğü’ne de şikayet dilekçesi verdim"

Kaynak : İHA/MUĞLA
YORUMLAR