24.09.2021 23:05
Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran'dan Galatasaray'a sert sözler!

Son dakika spor haberi: Karadeniz ekibi Çaykur Rizespor'un Başkanı Tahir Kıran bir televizyon kanalına yaptığı açıklamada Galatasaray'a yönelik çok sert ifadeler kullandı. Kıran, yaptığı açıklamada Galatasaray'ı kastederek "O malum takımı Rize'ye gömmemiz lazım!" dedi.

Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran, Çay TV'de yaptığı açıklamada "Galatasaray'dan paramızı aldık. Nasıl aldık? Çıktık dedik ki 'Kıvırtmayın, paramızı verin' dedik ve paramızı aldık. Ben Rizespor başkanlığına onurumu koydum. Soy adımı koydum, kimseye yedirtmem, çizdirtmem! Gerekirse dünyayı yakarım! Onların tuttuğu fare kadar, benim tuttuğum kedi var. Ben o dümenleri yemem! Beni tek üzen, hemşehrilerimizin yanımda durmaması. Onlar benim yanımda durmazsa, ben bu baronlarla savaşamam. Adalet istiyorum! Maçların sonuçlarını hakemler değil, futbolcular belirlesin!" ifadelerini kullandı.

"O MALUM TAKIMI RİZE'YE GÖMMEMİZ LAZIM"

3 Ekim'de Galatasaray ile oynayacakları maçla ilgili de konuşan Tahir Kıran "Başakşehir'den puan almamız lazım. Sonra o malum takımı (Galatasaray) Rize'ye gömmemiz lazım! O malum takım, bizimle çok uğraşıyor. O malum takımı oraya gömmemiz lazım! Her zaman soyunma odasına gitmem ama belli maçlarda, gitmem gereken maçlarda gideceğim." dedi.

"GALATASARAY'DAN ÖNCE İLGİLENDİK"

Galatasaray'ın Ankara Keçiörengücü'nden transferi Barış Alper Yılmaz'la ilgili de konuşlan Tahir Kıran "Barış Alper Yılmaz ile Galatasaray'dan önce ilgilendik. 3 milyon Euro istediler bizden. Barış Alper Yılmaz 'Rize'ye gelmem' dedi. Adam Rizeli olduğu halde 'Rize'ye gelmem' dedi. Ne yapacaksın? Zorla mı getireceksin?" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR