05.09.2015 20:28
Sneijder Türkiye'ye gol atarsa sevinecek mi

Türkiye maçı öncesi basın mensuplarının karşısına geçen Wesley Sneijder, "Gol atarsan sevinecek misin" sorusuna da cevap verdi.

Türkiye'nin Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu'nda Hollanda ile oynayacağı kritik maç öncesi, Hollanda A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Danny Blind ve Galatasaray'da forma giyen Wesley Sneijder bir basın toplantısı düzenledi.

Wesley Sneijder, Selçuk ile milli takımların durumunu konuştuklarını söylerken, 'Gol atarsan sevinecek misin?' sorusuna da "Biliyorsunuz, 3 senedir Türkiye'de yaşıyorum ve burada çok iyi diyaloğum var. Ama ben buraya milli takım için geldim. Gol sevinci konusuna gelecek olursak, bunu yarın bekleyip göreceğiz" sözleriyle yanıt verdi.

Teknik direktör Danny Blind de kısa açıklamalarda bulunurken, Van Persie'nin sağ kanatta oynama durumu sorulunca, "Van Persie yarın sağ kanatta görev almayacak" cevabını verdi. Blind ayrıca durumlarının kendileri için de sürpriz olduğunu "Bizim için de 3. mücadelesi vermek sürpriz ve üzücü bir başlangıç oldu. Biz de beklediğimizden daha düşük bir performans gösteriyoruz ve bu kötü performansımız devam ediyor" dedi.

YORUMLAR