03.10.2014 14:02
Prandelli'nin yerine gelecek isimler belli oldu

Özellikle Şampiyonlar Ligi'nde alınan kötü sonuçlar ve Prandelli'nin yaptığı kötü tercihler İtalyan teknik adamın koltuğunu oldukça sallıyor.

Başkan adaylarından Alp Yalman'ın, takımın başına Mustafa Denizli'yi getirmek istediği biliniyor. Şu sıralarda Lig TV'de yorumculuk yapan ve aynı zamanda gazete yazarlığına devam eden Denizli'nin ilk etapta sportif direktör sıfatıyla kulüpten içeri alınması planlanıyordu. Ancak Galatasaray kötü sonuçlar almaya devam ederse, Denizli'nin doğrudan teknik direktörlük koltuğuna oturabileceği belirtiliyor. Hatta Yalman'ın tecrübeli çalıştırıcıyla görüştüğü ve kendisine şimdiden bir ekip hazırlaması talimatını verdiği ifade ediliyor.
Sarı-Kırmızılı takımın kötü gidişatı, taraftarı da doğal olarak bir hayli rahatsız etmiş durumda.  
Görüşlerini sosyal medyada paylaşan futbolseverlerin azımsanmayacak bir kısmının ise ortak ricası var. Sezon başında sürpriz bir şekilde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım tarafından görevine son verilen Ersun Yanal'ın Galatasaray'da büyük işler başarabileceği görüşünü dile getiren taraftarlar, bu hamleyle Fenerbahçe karşısında da ciddi bir psikolojik üstünlük sağlanabileceği yönündeki fikirlerini paylaşıyor. 

 

YORUMLAR