20.02.2015 21:38
Motta, 'Herkesten özür diliyorum'

Beşiktaşlı futbolcu Ramon Motta, Liverpool maçındaki penaltıdan dolayı özür diledi.

 LIVERPOOL deplasmanında Ibe’ı ceza sahası içinde düşürürek penaltıyı neden olan ve sosyal medyada taraftarlardan büyük tepki gören Ramon Motta özür diledi. Brezilyalı futbolcu instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “DÜN için özür dilemek istiyorum. Penaltıyı isteyerek yapmadım, maalesef böyle şeyler futbolda olabiliyor ve sadece oynayanların başına geliyor. Özür diliyorum çünkü kimse hata yapmak isteğiyle hata yapmaz. Saygı da bekliyorum çünkü her zaman kulübümün formasına ve geleneğine saygı duydum ve gururla giydim formayı.
 

‘ZAFER BİZİM OLACAK’
 
BENİ destekleyen herkese teşekkür ediyorum. Olimpiyat Stadı’nda hepinizin desteğini bulacağımızı biliyorum. Sizinle beraber kazanıp tur atlayacağımıza inanıyorum.”
 
GEÇEN sezon Çaykur Rize ve bu yıl da Liverpool’dan önce Feyenoord maçında penaltıya sebep olan Ramon Motta maç sonrası UEFA’ya ise “Hocamızın dediği her şeyi sahada yaptık ama olmadı. İstanbul’da taraftarımız ile zafere ulaşacağımıza eminim. Biz bu gece burada Liverpool’un maçın favorisi olduğunu biliyorduk ama sağlam savunma ile 85. dakikaya kadar onları tutmayı başardık. Buradaki bu oyundan sonra rövanş için umutluyuz. İstanbul’da taraftarımız ile zafere ulaşacağız” açıklamasını yapmıştı.

YORUMLAR