06.09.2016 00:28
Messi futbolu bırakmak istediği kulübü açıkladı

Barcelona'nın yıldızı Lionel Messi, futbola başladığı kulüp Newell's Old Boys'a dönmek istiyor.

Eski takımı Newell's Old Boys'a dönmek konusunda açıklama yapan Messi, "Dönmek isterdim. Hayatımda değişimin başladığı kulüptür. Futbola veda etmeden önce Arjantin'e dönüp, Newell's için forma giymek isterim" şeklinde konuştu.

NEWEL'S OLD BOYS BAŞKANI AÇIKLAMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde Messi'nin kulübe dönmesini istediklerini belirten Arjantin kulübünün başkanı Cristian D'Amico, "Ben ve benim gibi bu kulübe gönül veren insanlar buna inanıyor. Messi'yi yeniden kulübümüze kazandırarak tarih yazabiliriz. Messi'nin yeniden Newell's forması giymesinden memnuniyet duyacak birçok insan var. Düşünsenize Leo, Marcelo Bielsa Stadyumu'na çıkıyor. Dünyanın her yanından gelen gazeteciler ve sponsorlar... Bu kulübümüz için inanılmaz bir gelir olabilir. Duygusal düşünmenin yanı sıra ekonomik de düşünmek zorundayız" ifadelerini kullanmıştı.

YENİ İMAJININ SEBEBİ

Yeni imajı hakkında da konuşan Messi, "Copa America sonrası zor zamanlar geçirdim ve yeni bir başlangıç yapmak istedim. Bu başlangıcı da ilk olarak saçlarımda uyguladım." dedi.

"OĞLUMA TOP ALMIYORUM"

Oğlu Thiago'nun futbolu sevmediğini dile getiren Arjantinli yıldız, "Oğlum Thiago futbolu sevmiyor. Ona futbol topu almıyorum, oynamasına da zorlamıyorum" diye konuştu.

YORUMLAR