14.09.2014 16:29
İlhan Cavcav, Aziz Yıldırım'ı ağır bir dille eleştirdi

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı ağır bir dille eleştirdi.

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Habertürk'te katıldığı programda önemli açıklamalarda bulundu. Bursaspor'a 2-1 yenildikleri maçtan sonra teknik direktör Mustafa Kaplan'ı neden görevden aldığını açıklayan Cavcav, 4 büyükler konusunda da ilginç ifadeler kullandı.
İşte İlhan Cavcav'ın açıklamaları; “Hocaya maç içinde 2-3 kez haber gönderip değiştirmesi gereken oyuncuları söyledim. Hoca o oyuncuları değiştirmedi ve bu yüzden de orada durması mümkün değil. Ben orada değiştirilmesi gereken oyuncuları tespit eden bir hoca arıyorum. Ben Gençlerbirliği kazanınca nasıl mutlu oluyorsam, kaybettiğinde de o kadar üzülüyorum.

Aziz Yıldırım elini ayağını çekmedikçe Türk futbolu bir adım ileri gitmez. Birkaç yıl sonra kulüpler kapanır. Ben Aziz Yıldırım'a şunu söylemek isterim: Açtırma kutuyu, söyletme kötüyü. Açılırsa Türkiye duman olur.
Dört büyüklerin bir arada fotoğraf vermesi mümkün değil. Ben Futbol Federasyonu'nun yerinde olsam Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor'u bu ligde oynatmam, ihraç ederim. '

YORUMLAR