23.05.2015 20:30
Galatasaray'ın yeni başkanı sosyal medyayı salladı

Galatasaray Kulübü'nün 36. Başkanı seçilen Dursun Özbek, seçim sonucunun kesinleşmesinin ardından bir teşekkür konuşması yaptı.

Dursun Özbek, Galatasaray Spor Kulübü'nün 36. Başkanı oldu. Sarı-kırmızılı kulübün Olağan Seçim Genel Kurulu'nda Dursun Özbek, büyük bir oy farkıyla başkanlığa seçildi. Son sandığın da sayımın tamamlanmasının ardından bir konuşma yapan Özbek, seçimde emeği geçen herkese teşekkür ederken, son söz olarak "Yeni değil yine Galatasaray, daima Galatasaray" ifadelerini kullandı.

SOSYAL MEDYAYI SALLADI
Galatasaray Spor Kulübü Başkanlık Seçimi'nde Dursun Özbek yeni başkan seçildi. Özbek, seçim konuşmasını yaparken kendini alamadı ve salondakilerle birlikte Galatasaray marşı söylemeye başladı. Bu video da kısa sürede sosyal medyayı salladı.

Konuşmasının ilk bölümünde, seçilmesinde emeğie geçenlere teşekkürlerini ileten Dursun Özbek, "Hepinize şahsım ve ekibim adına teşekkürlerimi sunuyorum. Galatasaray Spor Kulübü'nün çok değerli genel kurul üyeleri, çok değerli bir emaneti 3 yıl boyunca yönetmemiz için bize emanet ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Bu emaneti, önümüzdeki yıllara taşımak adına verdiğimiz sözlerin arkasında duracağız. Bu kıymetli emaneti bizlere kadar ulaştıran 35 başkanıma çok teşekkür etmek istiyorum. Çok özel bir teşekkürü, 7 ay boyunca beraber çalıştığım ve benim önümü açan sevgili Duygun abime göneriyorum. Diğer bir teşekkür, bugün beraber 36. başkanlık için yapılan seçimde yarıştığım xx '!a göndermek istiyorum. Son derece Galatasaray'a yakışan bir seçim gerçekleşti. Diğer bir teşekkürü, benle beraber çalışan, projelerimizi anlatmakta bana destek veren çalışma ekibime gönderiyorum. Sabırla beni destekleyen, önümüzdeki dönemde de beni destekleme sözü veren eşime de teşekkürlerimi gönderiyorum" dedi.

Galatasaray'da kazanmak esastır. Ben seçime girerken kazanma arzusuyla ve Galatasaray'a kazandırma arzusuyla girdim. Dolayısıyla ben amacıma ulaştım, şimdi tek eksik Galatasaray'ı amacına ulaştırmak. Galatasaray'ı her zaman başarıya ulaştırmak için ben ve ekibimin var gücümüzle çalışacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Ben diyorum ki; 'Yeni değil yine Galatasaray, daima Galatasaray'" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR