24.03.2014 20:55
Ünal Aysal futbolcularına moral verdi

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal ve yöneticilerin, oyunculara moral verdiği açıklandı.

Galatasaray Yönetim Kurulu, son maçlarda alınan başarısız sonuçlar nedeniyle eleştirilerin hedefi olan futbol takımına moral verdi. Galatasaray TV'de yapılan açıklamada, kulüp başkanı Ünal Aysal ve yönetim kurulu üyelerinin, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısının ardından, Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinde yarın Bursaspor ile karşılaşacak futbol takımının antrenmanı öncesi soyunma odasını ziyaret ettiği duyuruldu.  
Oyunculara hitaben bir konuşma yapan başkan Aysal'ın, "Biz buraya hesap sormak için, sizlerin performansını değerlendirmek için değil, 25 milyon taraftarın size olan güvenini iletmek için geldik" dediği aktarıldı.  

Son zamanlardaki yayınların amacının, kendisini, teknik direktör Roberto Mancini'yi ve futbolculara eleştirmek olmadığını dile getiren Aysal'ın, "Asıl amaç maalesef Galatasaray'ın içini karıştırmaktır. Büyük camialar, büyüklüklerini asıl zor günlerinde gösterirler. Hepimiz aynı gemideyiz ve zor günleri birlikte aşacağız. Maç kaybedebilirsiniz ama cesaretinizi asla kaybetmeyin. Ben burada aslar görüyorum, koyunlara pabuç bırakmayın" ifadelerini kullandığı vurgulandı. Öte yandan, Ünal Aysal ve yöneticiler, toplu halde takımın antrenmanını izledi. 

YORUMLAR