14.01.2022 08:09
Fatih Terim neden başarılı olamadı? Ümit Davala acı konuştu

Fatih Terim’in eski yardımcılarından Ümit Davala, tecrübeli teknik adamın ligde neden başarılı olmadığının analizini yaptı.

Fatih Terim’in eski yardımcılarından Ümit Davala, tecrübeli teknik adamın ligde neden başarılı olmadığının analizini yaptı. Davala, “Ön liberoya güçlü bir isim mecburiyetken orayı Berkan, Taylan ve Assunçao ile kapatmaya çalışması, forvet konusundaki kararsızlık bence Fatih Hoca’nın hatalarıydı” dedi.

TERİM SUSKUNLUĞUNU BOZDU

Öte yandan Galatasaray’ın eski hocası Fatih Terim suskunluğunu bozdu. Fatih Hoca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, sarı kırmızılı takımda bir daha hocalık yapmayacağını ima etti.

Galatasaray’ın eski teknik direktörü Fatih Terim, sarı kırmızılılardan ayrılığının ardından flaş bir paylaşımda bulundu. Terim sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda, sarı kırmızılı takıma futbolcu olarak attığı ilk imzasıyla, teknik adam olarak feshedilen son sözleşmesinin imza fotoğrafını koydu. Hoca bu paylaşımın altında, “Son imzam” notunu düştü. Fatih Hoca’nın mesajı, “G.Saray’da bir daha teknik direktör olarak yer almayacağı” şeklinde yorumlandı.


Fatih Hoca, 1974 yılındaki transferiyle, feshedilen son sözleşmesine attığı imzanın fotoğrafını paylaştı. Mesaj binlerce yorum aldı

MORALİ ÇOK BOZUKTU

Fatih Terim’in, Florya’da futbolcularına veda ettiği esnada bir konuşma yaparak Başkan Burak Elmas’ı eleştirdiği ve, “Ben bir proje için her şeyi riske ettim. Böyle anlaşmıştık ama yarı yolda bırakıldım. Kırdığım kim varsa hakkını helal etsin” ifadelerini kullandığı belirtilmişti. Aynı gece Terim’in evine giden taraftarlara da, tesis müdürü Fahri Yılmaz, “Fatih Hoca hiç iyi durumda değil” açıklaması yapmıştı. Bu arada yardımcı antrenörlerden Selçuk İnan da dün taraftara veda etti.

TORRENT’TEN İLK MESAJ

Fatih Terim’in ardından göreve başlayan Domenec Torrent Galatasaraylı oyuncuları yakından tanıyıp birlikteliği sağlamak için mesai harcıyor. Sabah idmanı sonrasında tesislerde oyuncularla birlikte yemek yiyen Torrent “Aynı duyguları paylaşan, aynı hedefe odaklanan bir takım olmalıyız. Çift idman olduğu zamanlarda bütün günü birlikte geçireceğiz. Tek idman günlerinde de yemekler beraber yenecek” dedi.

Kaynak : Türkiye Gazetesi
YORUMLAR