29.05.2014 19:56
Selçuk İnan hedefini açıkladı

Galatasaray ile 5 yıllık sözleşme yenileyen Selçuk İnan, GS TV'ye önemli açıklamalarda bulundu.

"Öncelikle 5 yıllık imza ile ilgili sayım başkanımıza, camiamıza teşekkür ediyorum. Çocukluğumun hayalini yaşıyorum. Galatasaray forması ile maçlara çıktığımda ne kadar heyecanlı olduğumu sizler görüyorsunuz. Galatasaray'a nasıl geldiğimi de herkes biliyor. Bunu da herkes biliyor. Galatasaray'a nasıl hizmet ettiysem bundan önce, bunu devam ettireceğim. İnşallah Galatasaray'da daha nice başarılar kazanmaya devam edeceğiz.


"HER ŞEYDEN ÖNCE G.SARAY TARAFTARIYIM"

Bu benim çocukluk hayalimdi, hedefimdi. Her şeyden önce ben bir Galatasaray taraftarıyım. Futbolcusu olarak Galatasaray'da oynamak benim için anlatılmaz bir duygu. Ben Galatasaray'ın saha içerisinde bir parçasıyım. Bundan sonraki yıllarda da Galatasaray için neler yapabileceğimi Galatasaray taraftarlarına göstermeye devam edeceğim. Burak ile çocukluğumuzdan beri beraberiz. Her şeyi onunla beraber yaşıyoruz. Galatasaray ile 5 yıllık sözleşme imzalaması Burak Yılmaz'ın benim için çok güzel bir haber oldu.

"EN BÜYÜK HEDEFİM AVRUPA'DA KUPA"

Öncelikli röportajlarımda Avrupa'da oynamak gibi hayallerim olduğunu söylemiştim ama şuan en büyük hedefim Galatasaray ile Avrupa'da bir kupa kaldırmak. Biz çıtayı daha da yükselttik. İlk defa bir Türk takımı Şampiyonlar Ligi'nde gruptan 2 sene üst üste çıkmayı başardı. Bunun sonunda inşallah Avrupa'da bir kupa kaldırırız.

"4. YILDIZI TAKMAK İSTİYORUZ"

Çok yoğun bir sene bizi bekliyor. Hepsi bizim için çok önemli ama benim gönlümde yatan en önemli şey 4. yıldızı takabilmek. Herkese nasip olmaz. 4. yıldızı takıp Galatasaray tarihine adımızı yazdırmak istiyoruz. Bence en önemlisi 4. yıldızı takmak. Bunu da başaracağımıza inanıyorum.
YORUMLAR