01.02.2019 13:16
Fenerbahçe'ye UEFA şoku! Ersun Yanal kara kara düşünüyor

Fenerbahçeli taraftarlar yeni transferlere sevinirken UEFA listesine sadece 3 futbolcunun eklenebilecek olması keyifleri kaçırdı.

Bu sezon gösterdiği kötü performans ile taraftarlarını hayal kırıklığına uğratan Fenerbahçe, ara transfer döneminde yaptığı transferler ile taraftarlarının yüzünü biraz güldürmeyi başardı.

Ara transfer döneminde Sadık Çiftpınar, Serdar Aziz, Tolgay Arslan, Miha Zajc ve Victor Moses‘i kadrosuna katan Fenerbahçe’de bu kez akıllara UEFA Avrupa Ligi kadrosuna hangi futbolcunun ekleneceği sorusu takıldı.

Ersun Yanal’ın göreve gelmesinin ardından gösterdikleri yüksek performans ile takıma katkı sağlayan Nabil Dirar, Mehmet Ekici ve Roberto Soldado‘nun da kadroda olmaması teknik ekip ve yönetimi adeta kara kara düşündürüyor.

Fenerbahçe takımdan ayrılan dört futbolcuya karşılık sadece 3 ismi UEFA kadrosuna ekleyebilecek.

Fenerbahçe’nin sezon başı UEFA Avrupa Ligi için bildirdiği kadro listesi;

Kaleci: Volkan Demirel, Harun Tekin, Erten Ersu

Defans: Hasan Ali Kaldırım, Mauricio Isla, Diego Reyes(Transfer oldu), İsmail Köybaşı, Şener Özbayraklı, Roman Neustaedter, Martin Skrtel, Yiğithan Güveli(Transfer oldu)

Orta Saha: Mehmet Topal, Alper Potuk, Barış Alıcı (Transfer oldu), Jailson Marques Siqueira, Yassine Benzia, Aatıf Chahechouhe(Transfer oldu), Mathie Valbuena, Oğuz Kağan Güçtekin, Elif Elmas,

Forvet: İslam Slimani, Michale Frey, Andre Ayew.

UEFA kadrosunda olmayan isimler;

Berker Özer
Carlos Kameni
Nabil Dirar
Mehmet Ekici
Ferdi Kadıoğlu
Tolga Ciğerci
Roberto Soldado

UEFA kadrosunda olmayan yeni transferler;
Sadık Çiftpınar
Serdar Aziz
Tolgay Arslan
Miha Zajc
Victor Moses

YORUMLAR