21.06.2021 23:23
Edin Dzeko'nun menajerinden Fenerbahçe açıklaması

Fenerbahçe’de transfer çalışmaları hızla devam ederken adı sık sık Fenerbahçe ile anılan Edin Dzeko’nun menajerinden açıklama geldi.

Fenerbahçe’de seçimli kongre için geri sayım devam ederken transfer çalışmaları da yapılıyor. 2 adayın yarıştığı Fenerbahçe’de başkan adayları arasında Ali Koç ve Eyüp Yeşilyurt bulunuyor. Fenerbahçe Kulübü, olağan seçimli genel kurulunun çoğunluğa bakılmaksızın 25-26 Haziran tarihlerinde yapılacağını bildirmişti.

TEKNİK DİREKTÖR ARAYIŞI DEVAM EDİYOR

Teknik direktör arayışları devam eden Fenerbahçe’de Başkan Ali Koç, önemli isimlerin Türkiye'de çalışmayı kabul etmediği söyledi. Çalışmaların devam ettiğini belirten Ali Koç, “Çalışmalarımız devam ediyor. Şu anda 3 tane aday var. Bu 3 aday ile artık son görüşmeleri yapıp karar vereceğiz. Etik açıdan da düşündüğümüzde teknik direktör açıklamasını seçimden sonra yapmak istiyoruz. Seçim sonucu resmen açıklandıktan sonra. Kongreden birkaç gün önceye kadar anlaşma olur ama açıklama daha sonra olacak” ifadelerini kullandı.

DZEKO’NUN MENAJERİNDEN AÇIKLAMA

Transfer çalışmalarına devam eden Fenerbahçe, ilk imzayı Bundesliga 2'de Darmstadt formasıyla gol kralı olan Serdar Dursun ile 3 yıllık anlaşma sağlayarak başladı. Geçtiğimiz sezon gol atmakta sıkıntı yaşayan Fenerbahçe’de forvet bölgesine transfer yapılması beklenirken adı sık sık Fenerbahçe ile anılan Edin Dzeko’nun menajerinden açıklama geldi. Sarı lacivertlilerin görüşme gerçekleştirdiği iddia edilen Dzeko ile ilgili konuşan Mirsad Türkcan, "Sayın Ali Koç veya herhangi bir Fenerbahçe yetkilisiyle Dzeko için transfer görüşmemiz olmamıştır. Kamuoyunda yer alan haberlerin artmasından dolayı bu açıklamayı yapma gereği duydum" şeklinde konuştu

Fenerbahçe'de sürpriz aday! Ali Koç'a rakip oldu Fenerbahçe'de sürpriz aday! Ali Koç'a rakip oldu Fenerbahçe'de mevcut başkan Ali Koçun karşısına seçim yarışında sürpriz bir rakip çıktı.

Serdar Dursun Fenerbahçe'de Serdar Dursun Fenerbahçe'de Fenerbahçe, geçtiğimiz sezon 2. Bundesliga takımlarından Darmstadt 98'de forma giyen santrafor Serdar Dursun’u bonservissiz olarak 3+1 yıllığına renklerine kattı.

Fenerbahçe'de teknik direktör arayışında elde Marco Silva kaldı Fenerbahçe'de teknik direktör arayışında elde Marco Silva kaldı Fenerbahçe’de Emre Belözoğlu ile yola devam etmeme kararı sonrası teknik direktör arayışlarına devam ediyor. Elinde uzun bir liste bulunan Ali Koç’un elinde Portekizli Teknik Direktörü Marco Silva kaldı

Michael Frey, Belçika ekibi Royal Antwerp’e transfer oldu Frey, Royal Antwerp’e transfer oldu Fenerbahçeli futbolcu Michael Frey, bonservisiyle birlikte Belçika ekibi Royal Antwerp’e transfer oldu.

YORUMLAR