17.12.2013 11:14
Bursaspor'da transfer harekatı başladı

Bursaspor’da transfer çalışmaları hızlandı. Yeşil-beyazlılar, devre arasında takıma 3 ya da 4 ismi renklerine bağlayacak.

Bursaspor’da transfer çalışmaları hız kazandı. Fernandao’yu renklerine bağlayarak, ilk transferini gerçekleştiren yeşil -beyazlılarda Teknik Direktör Christoph Daum takıma 3 yada 4 isim daha katmak istiyor. Sezon başından beri kadronun alternatifsizliğinden bahseden Daum, takıma katkı sağlayacak, isimlerin üzerinde çalıştıklarını söyledi.
Öte yandan yeşil-beyazlıların transfer listesinin başında Samuel Holmen geliyor. Batalla’nın ayrılmasından sonra orta alana takviye isteyen Daum, İsveçli yıldızı takımında görmek istiyor. Fenerbahçe’de bu sezon fazla şansı bulamadığı için takımdan ayrılması gündemde olan yıldız futbolcuya bir çok süper lig takımının da talip olduğu biliniyor. Ayrıca Teknik Direktör Daum’un Almanya ve Hollanda’da forma giyen birkaç gurbetçi futbolcunun ismini yönetime bildirdiği ve transfer sezonun açılmasından sonra yeşil-beyazlı yönetimin harekete geçeceği öğrenildi. Daum, dünkü Trabzonspor maçının ardında da takıma 3 yada 4 takviye yapacaklarını belirtmişti.

YORUMLAR