23.06.2021 07:14
Ali Koç: Avrupa’nın en iyisi olacak, pazartesi açıklayacağız

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç teknik direktör transferiyle ilgili, “Fenerbahçeliler rahat olsun. Yapacağımız tercihinin sonuna kadar arkasında durun. İhtiyacımızı karşılayacak en iyi hocayı tercih edeceğiz" dedi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, gündemdeki yeni hoca transferine ilişkin taraftarlara müjde verdi. Yeni hocanın çok yakın olduğunu söyleyen Koç, "Avrupa’nın en iyisi olacak, pazartesi açıklayacağız" dedi.

ALİ KOÇ'TAN TEKNİK DİREKTÖR MÜJDESİ

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Habertürk TV'ye çarpıcı açıklamalar yaparken, yeni hoca için müjdeler verdi. "2.5 adayımız var kısa listemizde. Bunu pazartesi günü, bütün seçim bittikten sonra seçilirsek açıklayacağız" diyen Başkan, "Fenerbahçeliler rahat olsun. Yapacağımız teknik direktör tercihinin sonuna kadar arkasında durun. Bu şartlarda, ihtiyacımızı karşılayacak en iyi hocayı tercih edeceğiz. Hem mevcut seneyi hem geleceği dizayn edecek, 2-3 sene A takım tecrübesi olan ve Avrupa'nın en iyi hocalarından biri olarak gösterilecek" şeklinde konuştu

ELMAS DOSTUM

"Sayın Mustafa Cengiz'le çirkin ithamlar sebebiyle ilişkilerimiz kopmuştu" diyen Koç, "Burak Elmas aile dostumuz. Fakat benim arkadaşım diye bakamam. Artık Türkiye'nin en büyük camialarından biri G.Saray'ın başkanı olarak bakarım. Türk futboluna büyük hizmetler edebilir. Bazı konular var ki, Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray beraber adım atsa, çok büyük yapısal değişiklikler yapabiliriz. Yayıncı böyle davranamaz, hakemler bu kadar kötü olmaz. Yayıncının aldığı indirim 564 milyon dolar oldu. Buna kim müsaade ediyor?"

3 TEMMUZ SÜRECİ: DAVALAR GELİYOR

Koç, 3 Temmuz süreciyle ilgili olarak, "Bugün halen 'Fenerbahçe şike yaptı' diyenler FETÖ'ye hizmet etmektedirler" derken, "Büyük zararlarımız oldu. Burada bir numara dava açacağımız yer Türkiye Futbol Federasyonu'dur. Ağustos'un sonuna kadar hamlemizi yapmak durumundayız, süre doluyor. Hukuken başlatacağımız şeyler var. Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne gidememesinin direkt adresi TFF'dir" sözlerini kullandı.

Edin Dzeko'nun menajerinden Fenerbahçe açıklaması Menajerinden Fenerbahçe açıklaması Fenerbahçe’de transfer çalışmaları hızla devam ederken adı sık sık Fenerbahçe ile anılan Edin Dzeko’nun menajerinden açıklama geldi.

Serdar Dursun Fenerbahçe'de Serdar Dursun Fenerbahçe'de Fenerbahçe, geçtiğimiz sezon 2. Bundesliga takımlarından Darmstadt 98'de forma giyen santrafor Serdar Dursun’u bonservissiz olarak 3+1 yıllığına renklerine kattı.

YORUMLAR