12.05.2021 20:01
Son dakika Bakan Koca açıkladı: Aşılamada yeni safhaya geçiyoruz

Sağlık Bakanı Koca, aşı programında yeni bir kademeye geçildiğini belirterek, yarından itibaren sağlık çalışanlarının eşlerinin aşılanmaya başlayacağını bildirdi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:

"Aşı programında yeni bir kademeye geçiyoruz. Yarından itibaren sağlık çalışanlarımızın eşlerini aşılamaya başlıyoruz. Yarından itibaren randevu alabilecekler. Sağlık çalışanlarımıza bu zamana kadar gösterdikleri fedakarlık ve mücadele için bir kere daha teşekkür ederim."

12 Mayıs 2021 koronavirüs tablosu açıklandı 12 Mayıs 2021 koronavirüs tablosu açıklandı Sağlık Bakanlığı, son 24 saatte 232 kişinin korona virüsten hayatını kaybettiğini, 13 bin 29 yeni vaka olduğunu açıkladı.

Aşı kartında yeni dönem başladı Aşı kartında yeni dönem başladı Aşı kartında yeni dönem başladı... Türkiye’de iki doz aşı olmuş vatandaşlar hayat eve sığar uygulaması üzerinden ‘Türkiye Cumhuriyeti aşı kimliği’ oluşturabilecek. Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan o kartla yurtdışı kapısı da aralanacak. İşte detaylar...

Çin'den yeni aşılar geldi Çin'den yeni aşılar geldi Sinovac firmasının ürettiği CoronaVac aşısının yeni partisini taşıyan uçak sabah saatlerinde Ankara'ya geldi.

 

Kaynak : AA
YORUMLAR