31.08.2014 11:43
Davutoğlu, 'Daha iyi bir gelecek inşa etmek temel amacımız'

Başbakan Davutoğlu, 'Sadece ülkemiz için değil, bölgemiz ve dünya için daha iyi bir gelecek inşa etmek temel amacımız" dedi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Sadece ülkemiz için değil, bölgemiz ve dünya için daha iyi bir gelecek inşa etmek temel amacımız. Bu yolda aziz milletimizin desteği, halkımızın duaları ile hiç durmadan çalışmak azmindeyiz" değerlendirmesinde bulundu.Davutoğlu, Twitter hesabından 62. Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayıyla göreve başlamasının ardından, 30 Ağustos Zafer Bayramı törenlerinde olduğunu ifade etti.
Türkiye'nin dünyada saygın bir konuma geldiği böyle anlamlı bir dönemde, bayrağı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan alarak daha ilerilere taşıyacağına işaret eden Davutoğlu, şunları kaydetti:"Sadece ülkemiz için değil, bölgemiz ve dünya için daha iyi bir gelecek inşa etmek temel amacımız. Bu yolda aziz milletimizin desteği, halkımızın duaları ile hiç durmadan çalışmak azmindeyiz. Bu memlekete hizmet etme şerefini bize bahşettiği için yüce Rabbim'e şükrediyorum."

YORUMLAR