25.01.2021 22:43
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Elazığ paylaşımı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elazığ'daki depremzedelere teslim edilen konutlarla ilgili Telegram hesabından bir paylaşım yaptı. Elazığ'a bir yıl önce verilen sözün tutulduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elazığ'daki depremzedelere teslim edilen konutlarla ilgili Telegram hesabından yaptığı bir paylaşımda Elazığ'a bir yıl önce verilen sözün tutulduğunu söyledi.

"O GÜN ELAZIĞ'A BİR SÖZ VERDİK"
Elazığ'da yaşananan depremden fotoğraflar Cumhurbaşkanı Erdoğan "Bir yıl önce hüzünlüydük, dertliydik... Burada göz yaşı vardı... İşte o gün o gözyaşlarını bir an evvel dindirmek için hemen işe koyulduk; gece demedik, gündüz demedik. O gün Elazığ'a bir söz verdik. Elazığ'a bunun çok daha iyisini yapacağız dedik. Elazığlı kardeşlerimiz ve tüm Milletimiz bizlere destek oldu, güç verdi." dedi.
 

"VE 1 YIL SONRA, ORTAYA İŞTE BÖYLE BİR MANZARA ÇIKTI. "

Depremden 1 yıl sonrasını ise paylaştığı fotoğraflarla gözler önüne seren Erdoğan, "Ve 1 yıl sonra, ortaya işte böyle bir manzara çıktı. Gakkoşlara yakışan, milletimize layık konutlar yapıldı. 20 bin konutun 8 binini kardeşlerimize teslim ettik. Okullarıyla, camileriyle, parklarıyla vatandaşlarımıza mutlu bir yaşam alanı hazırlamak nasip oldu. Hamdolsun. Kıymetli kardeşim, biz sizin mutluluğunuzla mutluyuz. Biz size hizmetkarız... " dedi. 

YORUMLAR