13.03.2019 16:58
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Heykelini dikecekmiş, şimdi cezaevinde dikiyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gölbaşı Toplu Açılış töreninde önemli açıklamalarda bulundu.

Başkan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gölbaşı'nda toplu açılış töreninde konuştu.

Başkan Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle;

"İNŞALLAH MEHMET VE RAMAZAN KARDEŞİMİZ..."

El ele vererek hem Ankara'yı hem de Gölbaşı'nı daha yukarı taşıyacağız. Mogan'ı da Haliç gibi temizledik. Bunu Mehmet Özhaseki kardeşimiz ile Çevre Bakanı iken yaptık. İnşallah Mehmet ve Ramazan kardeşimiz de burada büyükşehir ve ilçe belediye başkanlığı yapacak mı? El ele verip hem Gölbaşı'nı hem de Ankara'yı daha da kalkındıracağız. Bugüne kadar 70 milyon TL'lik yatırımla Mogan'ı büyük oranda temizledik. Eğitim yatırımları da şehrimize kazandırdığımız diğer hizmetlerdir.

Bu kardeşiniz 4,5 yıl daha cumhurbaşkanı mı? Sesiniz az geldi yoksa farklı bir şey mi düşünüyorsunuz?

KANAL ANKARA PROJESİ AÇIKLAMASI

Buraya Ankara'nın en güzel millet bahçelerinden birini kuruyoruz. İmrahor'dan başlayıp Mogan'a kadar uzanacak 35 kilometrelik Kanal Ankara projesi ile şehrimize çok farklı bir eser kazandırıyoruz.

Ankara'nın güneyinin çehresini değiştireceğine inandığım bu projenin temelini çok yakında atıyoruz. Bugün resmi açılışını yaptığımız eserlerden biri de Konya yolu boyunca inşa ettiğimiz köprülü kavşaklardır. Belediyemiz gerçekten çok önemli yatırımlara imza attı. Gölbaşı'na bambaşka bir hava katan şehir parkımız, 53 ayrı park, spor merkezleri, kültür merkezleri gibi toplam 209 proje belediyemiz tarafından sizlerin hizmetine sunuldu. Bu vesileyle şimdi burada Fatih kardeşimiz de buraya kadar geldi. Şimdi yeni bir süreç başlayacak Ramazan kardeşimizle. Elele, omuz omuza 18 günümüz var.

Son 2 ayda Ankara'daki yedinci mitingimizi Gölbaşı'nda yapıyoruz. Bu güzel ilçemize yaptığımız ziyareti toplu açılış töreni il bir hizmet şölenine dönüştürelim dedik. Bugün burada toplam bedeli 306 milyon lira olan 29 kalem eser ve hizmetin açılışını yapacağız.

3512 yataklı yurtlar açtık, Gölbaşı'na gençlik merkezi kazandırmak için çalışmalara başladık.

"CHP BUNU KISKANIYOR"

Gölbaşı Uzay Sistemleri Entegrasyonu Merkezi'ni Gölbaşı'na kurduk CHP bunu kıskanıyor. "Uzay merkezinin, uydunun ne işi var" diyor.

"DÜNYANIN TÜM GÜÇLERİ HESAP YAPIYOR"

Türkiye gibi çevresinde dünyanın tüm güçlerinin hesap yaptığı bir coğrafyada her seçim bir beka seçimidir.

Ülkemizin tökezlemesini bekleyen terör örgütleri tüm umutlarını 31 Mart'a bağlamaktadır.

Sizler bu seçimde sadece belediye başkanlarını seçmekle kalmayacaksınız tüm hesapları bozacaksınız.

"HEYKELİNİ DİKECEKMİŞ. NEREDEN DİKECEKSİN? ŞİMDİ CEZAEVİNDE DİKİYOR ZATEN"

PKK ile iş birliği yapanın Türkiye'nin hayrına bir amacı olamaz. FETÖ ile iş birliği yapanın Türk milletinin hayrına bir kaygısı olamaz. Karanlık ittifaklarının vitrininde ayrı, mahzeninde ayrı pazarlıklar yapanların bu ülke ile ilgili bir derdi olamaz.

Bu malum zillet ittifakı var ya bunlar bizim ülkemizi bölmeye gayret ediyorlar. Bu adam (Sezai Temelli) Kürt değil. Ama benim Kürt kardeşlerimi istismar ediyor. Bu sirk cambazı. Böyle bir adama benim halkım en güzel cevabı verecektir. Ülkemizde Kürdistan var mı? Çok seviyorsa Irak'ın kuzeyinde Kürdistan var. Buyursun oraya gitsin. Kadın (Figen Yüksekdağ) ne diyor? Biz sırtımızı PKK'ya PYD'ye YPG'ye dayadık diyor. Ben de diyorum ki biz sırtımızı bu aziz millete ve Allah'a dayadık. Bunlara göz açtırmayız. Topunuz gelin topunuz. Ne diyor? Heykelini dikecekmiş. Nereden dikeceksin? Yok o şimdi cezaevinde dikiyor zaten.

YORUMLAR