04.10.2019 11:17
'TGRT FM Şimdilik Dünya Dinliyor'

4 Ekim 1993’ten beri Türk halkının gönlünde yer eden TGRT FM, yaptığı yayıncılıkla 'Şimdilik Dünya Dinliyor' sloganı ile Türk milletinin gönlünde taht kurmuş durumda, TGRT FM radyonun müzik kutusu olmaktan çok daha mühim bir iletişim aracı olduğunu kurulduğun günden itibaren ispat etmiş ve yaptığı programlı yayıncılıkla, sınıfında önemli bir yer kazandı.

Haberciliği, programcılığı, klasik radyo tiyatroları ile dinleyicilerin zevkle dinlediği bir radyo yayıncılığı yapan TGRT FM Türk milletinin gönlünde önemli bir yer kazandı.

Milli ve manevi değerlerimize saygılı, türk örf ve geleneklerine, kültürüne hizmet etmeyi görev bilen TGRT FM, 4 Ekim 1993'ten itibaren kaliteli bir yayıncılık yapmaktadır.

122 noktadaki karasal vericileri ile, internetten online canlı olarak ve uydu aracılığı ile Türksat uydusunun kapsama alanındaki yerlerde rahatlıkla dinlenebilmektedir.

Radyo yayıncılığında farklı, disiplinli, seviyeli ve düzeyli bir yeri olan TGRT FM en son teknolojiyi gelişen yenilikleri ile kullanıyor.

Dinleyicilerinde tiryakilik yapan TGRT FM, " Şimdilik Dünya Dinliyor " sloganı ile geleceğe büyük ümitler vaadediyor.

YORUMLAR