28.01.2019 00:42
O Ses Türkiye'yi KİM Kazandı? O SES Türkiye Kim BİRİNCİ OLDU? İşte O ses Türkiye'nin şampiyonu

O SES Türkiye'yi kazanan kim oldu? Belli mi? O SES Türkiye BİRİNCİ olan isim kim? O ses türkiye şampiyon kim oldu Sevilen yarışma programında heyecan doruktaydı. Ve merakla beklenen şampiyon belli oldu.

O SES Türkiye'yi kazanan kim oldu? Belli mi? O SES Türkiye BİRİNCİ olan isim kim? O ses türkiye şampiyon kim oldu Sevilen yarışma programında heyecan doruktaydı. Ve merakla beklenen şampiyon belli oldu. 

 

 

O Ses Türkiye birincisi kim oldu?

O ses Türkiye'nin birinci açıklandı. Ferhat Üngür

KİMLER FİNALE KALMIŞTI

Beyaz; Gülce Kahtalı, Barış ve Baran Solar, Umut Kaç

Murat Boz; Bartu Gürhan, Ferat Üngür

Hadise; Anıl Şimşek

Seda Sayan; Hiçbir yarışmacısı finale katılamadı

O SES TÜRKİYE BİRİNCİLERİ
2017- DODAN ÖZER: Hadise'nin yarışmacısı olan Dodan, 39 yaşında ve Muş Vartoludur.
2016- EMRE SERTKAYA: Gökhan'ın yarışmacısı olarak birinciliği elde etmişti.
2015- ELNUR HÜSEYNOV: Dönemin jüri üyesi Ebru Gündeş'in yarışmacısı olan Elnur, ilk günden itibaren dikkatleri üzerine toplamıştı.
2014- HASAN DOĞRU: Yarışmada şampiyonluğu elde etmesinden iki yıl sonra programa konuk olan Hasan, verdiği kilolar ile dikkat çekmişti.
2013- MUSTAFA BOZKURT: Dönemin jüri üyesi Mustafa Sandal'ın yarışmacısıydı.
2012- OĞUZ BERKAY FİDAN: Murat Boz'a ilk ve tek şampiyonluğunu kazandıran Oğuz Berkay Fidan, aynı zamanda yarışmanın ilk birincisidir.

FİNAL ETABINDA VEDA ETTİLER

O Ses Türkiye yarışmasında finalde yoluna devam eden isimler belli olurken, gösterdiği performansın ardından en az oyu alan ve yarışmaya veda eden isim belli oldu. Yarışmaya devam eden İsimler Barış ve Baran Solar, Umut Kaç, Gülce Kahtalı ve Ferat Üngür oldu. Finalde şampiyon olma hayallerine veda eden isimler ise Anıl Şimşek, Bartu Gülhan, Gülce Kahtalı ve Barış-Baran Solar kardeşler oldu.

Finale kalan son iki isim ise Beyazıt Öztürk'ün takımından Umut Kaç ve Murat Boz'un takımından Ferat Üngür oldu.

SON İKİYE KALAN UMUT KAÇ KİMDİR?

Umut Kaç, O Ses Türkiye'ye All Turnam şarkısı ile katıldı. Sesi ile tüyleri diken diken eden yarışmacı Allı Turnam türküsü ile üç jüri üyesini çevrimeyi başardı. İlk performansının ardından Murat Boz tarafından rahmetli Kazım Koyuncu'ya benzetilen Umut Kaç üç jüri üyesi arasında Beyaz'ı seçti. 

Umut Kaç aslen Tuncelili olduğunu söyledi. Sesi ile büyüleyen Umut Kaç dün akşam ekrana gelen O Ses Türkiye yarı finalinde gösterdiği performans ile halkın takdirini kazandı ve finalist olmaya hak kazandı. 

 

YORUMLAR