15.10.2019 21:23
İsveç İspanya hangi kanalda saat kaçta? | İsveç İspanya maçı canlı izle! Şifresiz veren yabancı kanallar var mı?

İsveç - İspanya hangi kanalda saat kaçta? | İsveç İspanya maçı canlı izle! Şifresiz veren yabancı kanallar var mı? Canlı skor kaç kaç gibi aradıklarınız haberimizde. EURO 2020 Elemeleri F Grubu’nda İsveç ile İspanya karşı karşıya gelecek. İsveç İspanya maçı S Sport Plus ve İdman tv Canlı izlenebilecek.

Sonucu en çok merak edilen bir maç futbolseverleri bekliyor. Ev sahibi ekip 14 puanla ikinci sırada yer alırken İspanya ise 19 puanla zirvede bulunuyor. Son oynadığı maçta Malta'yı 4-0 mağlup eden İsveç, grupta oynadığı 7 maçın 4'ünden galip geldi; 2 beraberlik ve 1 de mağlubiyet aldı.

 

İsveç - İspanya hangi kanalda saat kaçta? | İsveç İspanya maçı canlı izle! Şifresiz veren yabancı kanallar var mı? Canlı skor kaç kaç gibi aradıklarınız haberimizde. EURO 2020 Elemeleri F Grubu’nda İsveç ile İspanya karşı karşıya gelecek. İsveç İspanya maçı S Sport Plus ve İdman tv Canlı izlenebilecek

İsveç - İspanya maçı saat kaçta hangi kanalda?

15 Ekim Salı günü oynanacak İsviçre - İrlanda maçı TSİ 21:45'te başlayacak. Bu karşılaşmayı internet üzerinden yayın yapan S Sport Plus'tan canlı olarak izleyebilirsiniz..

 

İspanya ise son maçında Norveç ile 1-1 berabere kaldı ve grupta yenilgisi bulunmuyor. Misafir ekip, bu maçtan beraberlik dahi alsa puanını 20'ye yükseltere gruptan çıkmayı garantileyecek. 

İSVEÇ İSPANYA MAÇINI ŞİFRESİZ VEREN KANALLAR

 

 

YORUMLAR