21.06.2018 15:07
Ege'nin Hamsisi ne zaman başlayacak? Ege'nin Hamsisi ilk fragman İzle (Oyuncu kadrosu)

Ege'nin Hamsisi ne zaman başlayacak? Sen Anlat Karadeniz'e rakip olacağı konuşulan yeni dizi Ege'nin Hamsisi ne zaman başlayacak? Ege'nin Hamsisi oyuncu kadrosu kim, konusu ne? Ege'nin Hamsisi fragman izle... İşte Ege'nin Hamsisi hakkında merak edilenler

Ege'nin Hamsisi izle, Ege'nin Hamsisi Fragman İzle aramaları Sürerken Ege'nin Hamsisi Ne Zaman başlayacak soruları da devam ediyor. Ege'nin Hamsisi oyuncu kadrosu kim, konusu ne? Ege'nin Hamsisi komedi dizisi mi olacak? TRT ekranlarında yayınlanacak olan dizinin Sen Anlat Karadeniz'e rakip olacağı iddia ediliyor. Dizi başladığında reyting sonuçlarına göre iddialar netleşecek. Ege'nin Hamsisi fragman izle, Ege'nin Hamsisi tanıtım, Ege'nin Hamsisi TRT izle, Ege'nin Hamsisi ne zaman başlayacak, Ege'nin Hamsisi konusu ne? İşte Ege'nin Hamsisi ne zaman başlayacak ve Ege'nin Hamsisi fragman izle

Ege'nin Hamsisi ne zaman başlayacak?
TRT ekranlarında yayınlanacak olan Ege'nin Hamsisi ne zaman başlayacak? Ege'nin Hamsisi başlangıç tarihi burada. Ege'nin Hamsisi temmuzda başlayacak.

Ege'nin Hamsisi konusu ne?
Ege'nin Hamsisi konusu merak ediliyor. Komedi mi dram mı olacak? Ege'nin Hamsisi konusu hakkında merak edilenler burada.

Yaz ayları için özellikle komedi ve yöresel tarzdaki dizileri tercih eden TRT 1, bu yaz sezonu için de bildiğinden şaşmadı! Ege'nin bir beldesinde yaşayan yöre halkı ve sıcak aile bağlarının anlatılacağı dizi, izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Ege'nin Hamsisi Sen Anlat Karadeniz'e rakip olacak

TRT'nin yaz dizisi Ege'nin Hamsisi'nin ATV ekranlarında yayınlanan Sen AnlatKaradeniz' rakip olacağı iddia ediliyor. Dizi başladığında reyting sonuçlarına göre gerçek ortaya çıkacak.

Ege'nin Hamsisi oyuncuları kim?
Ege'nin Hamsisi oyuncuları başrol oyuncularını sizler için derledik.

TRT1 yaz ekranını şenlendirecek yeni bir dizinin hazırlığında. Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, İclal Aydın ve Bestemsu Özdemir’in oynadıkları dizi, Temmuz ayında ekranda olacak. "Gönüller bir olsun" sloganı ile izleyici karşısına çıkacak olan Ege'nin Hamsisi dizisinin yönetmen koltuğunda ise Güzel Köylü ve Meryem gibi dizilerden de aşina olduğumuz Mustafa Şevki Doğan yer alıyor.

Dizinin başrolünde son olarak Atv ekranlarının aniden yayından kaldırdığı Masum Değiliz’de oynayan Uraz Kaygılaroğlu ve İclal Aydın yer alıyor.

Uğur Çavuşoğlu, Bestemsu Özdemir, Buse Meral, Asuman Dabak ve Eser Eyüboğlu da kadroda.

 

YORUMLAR