12.02.2019 11:08
ÇUKUR İZLE: Çukur son bölüm izle | Çukur 52. bölüm'de neler yaşandı! Çukur 53. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ÇUKUR son bölüm izle linki haberimizde mevcut. Pazartesi akşamlarının fenomen dizisi ÇUKUR yeni bölümüyle bu akşam kaldığı yerden devam ediyor. Nefes kesen bir sonun ardından yeni bölüm büyük bir heyecanla bekleniyordu. Çukur son bölüm izle linki ve merak ettikleriniz haberimizde. Çukur 53. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ÇUKUR SON BÖLÜM İZLE linki haberimizde mevcut. Pazartesi akşamlarının fenomen dizisi Çukur yeni bölümüyle bu akşam kaldığı yerden devam ediyor. Nefes kesen bir sonun ardından yeni bölüm büyük bir heyecanla bekleniyordu. Çukur son bölüm izle linki ve merak ettikleriniz haberimizde. ÇUKUR 53. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ÇUKUR'DA SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Çukur’un son bölümünde Yamaç Koçovalı, eski sağlığına kavuşmaya başladığı anda Çukur’un gençlerinin karşı karşıya geldiği anda soluğu mahallede alarak onları yaralı bir şekilde kavganın son bulması için çalıştı.

Henüz iyileşmediği anda hastaneden kavgaya son vermek için çıkan Yamaç, bu hareketiyle kendi hayatını riske atmıştır.

Son bölümde İdris Koçovalı, iki oğlu Cumali ve Vartolu’yu karşı karşıya getirdiği anlar ekran başındakilere hüzünlü anlar yaşattı. İdris Koçovalı hariç tüm ev halkının Çukur'a dönüşü mahalleli tarafından mutluluk ile karşılandı.

Elinde silahıyla Yamaç’ı vuran Metin Yamaç'ın karşısına utancından çıkıp kendini vurmak üzere hamle yaptığı sırada Selim'in son hamlesi ile bu intihara engel olmuştur.

Tansiyon ve bir kaç bölümdür Yamaç'ı vuran kişinin merak edildiği anda Metin, çocuğunu kurtarabilmek için Yamaç’ı vurduğunu itiraf etmiştir, Yamaç yüzleştiği bu gerçek karşısında Metin’i sert bir şekilde uyarıp ve bu konunun kapanmadığını belirtmiştir. Çukur son bölüm anlarında Sena, Mahsun’u evine davet edip, silahını Mahsun'a doğru yöneltmiştir, Çeto ile İdris karşı karşıya gelmiştir.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 52. BÖLÜM ÖZETİ…

Karakuzular Çukur’a girer. Onları Yamaç ve diğerleri karşılar. Çeto, Yamaç’a Çukur Karakuzular’ın değil, Koçovalılar’ın değil. Çukur kimin yahu?” der. Olaydan bir gün önce İdris ve Emmi’nin gittikleri yerde bulunanlar arasında Çeto da vardır. İdris orada bulunanların tek tek kim olduğunu bilir ancak Çeto’yu tanıyamamıştır. İdris’e ne istediklerini anlatırlar. Olayın iç yüzü bambaşkadır. Çeto teklifi yapanlara gözdağı verir ve onlardan birini Baykal diye biri ile görüştürür.

İDRİS TEKLİFİ GERİ ÇEVİRİYOR

Karakuzular’ın Çukur’a geri dönecekleri İdris’e söylenir. İdris teklifi kabul etmez. Oradakiler şoke olur. İdris ve Emmi yolda bundan sonra neler yapacaklarını planlar. Selim, Yamaç’a Metin’in ihaneti için birşeyler yapıp yapmayacağını sorar. Yamaç, Metin’in pişmanlığını söyleyerek birşey yapmayacağını söyler. Selim Yamaç’ın yanından çıktıktan sonra Sena’yı telefonla arar. Telefon çalar ancak Sena cevap vermez. İdris Meliha’nın evine gider. Meliha’ya Yamaç’ın geleceğini söyler. Meliha da “ev senin” der.

YAMAÇ, EMMİ’YE ŞAKA YAPIYOR

Emmi, Yamaç’ın yanına gelir. Yamaç Emmi’ye şaka yapar. Emmi çok kızar. Yamaç onunla şaka yapmayı özlediğini söyler. Emmi, “hadi kalk gidiyoruz” diyerek İdris’in onu beklediğini söyler. Bu arada Selim, Sena’nın evine gelir. Sena elinde silahla koltukta oturmaktadır. Selim, Mahsun’un ona birşey yapıp yapmadığını sorar. Sena, yaşananları ve Mahsun’un ona söylediklerini anlatır.

MELİHA VE YAMAÇ KARŞI KARŞIYA

İdris, Meliha’ya Çukur’un bana ihtiyacı yok derken Meliha ona Çukur’un onun için ne anlama geldiğini anlatırken kapı çalıyor. Kapıyı açan Meliha karşısında Yamaç ve Emmi’yi bulur. Yamaç “siz kimsiniz?” dediğinde Meliha da babana bir ara sorarsın der ancak Yamaç’ın “tesbihinin danesi ben olaydım, yanında duraydım” sözlerini duyunca Meliha şoke olur ve onları içeri davet eder. İdris, Yamaç’a Karakuzular’ın Çukur’a geri döneceğini söyleyerek planını anlatır. İdris’in söyledikleri Emmi’yi şoke eder. Emmi durumu anlamaya çalırken Yamaç ona sabretmesini ve yarın öğreneceğini söyler.

YAMAÇ İDRİS’İN KARARINI DİĞERLERİNE AÇIKLIYOR

Emmi ile beraber Cumali, Selim ve Vartolu Yamaç ve İdris’in olduğu güvenli eve giderler. Yamaç, Karakuzular ile ilgili babasının aldığı kararı onlara anlatır. Cumali ve Vartolu “olmaz öyle şey” diyerek ayaklanır. Cumali Yamaç’ın üzerine yürür ancak İdris’in uyarısıyla geri adım atar.

ÇUKUR SON BÖLÜM İZLE

YORUMLAR