04.04.2018 17:12
BÖRÜ 5.yeni bölüm izle "Mahşerin Ayak Sesleri" fragmanı | BÖRÜ 6. final fragmanı çıktı mı?

BÖRÜ 5.yeni bölüm izle detayı haberimizde. Börü sezon finaline 1 kala 5. bölümü ile ekranlara gelecek. "Mahşerin Ayak Sesleri" adlı fragmanı izlemek için detaylar burada. BÖRÜ 6. final fragmanı çıktı mı?

BÖRÜ 5.yeni bölüm izle ekranı haberimizde. Börü dizisi sadece 6 bölüm ile ekrana gelecekti. 5. bölümün izlenmesinin ardından BÖRÜ dizisi final fragmanı çıktı mı merak ediliyor. Final fragmanının son bölümün izlenmesinin arından çıkması bekleniyor.

BÖRÜ 5.BÖLÜM ÖZETİ

Börü 5. Bölüm Fragmanı izleyiciyi adeta ekrana kilitledi. Uzun bir aranın ardından yayınlanacak olan 5. bölüm, meraklı bekleyişi sonlandıracak. Türk tarihinin yakın geçmişine ışık tutan dizinin bu haftaki bölümünde General Osman Alan'ın yaptığı etkileyici konuşma tüyleri diken diken etti. Karşısında onu sükunetle dinleyen Kemal ise General'e silah doğrulttu. Olay yerine gelen ve operasyonu başlatan Börü Timi olacaklara engel olabilecek mi? Olay bir bölümle daha ekranlara gelmeye hazırlanan dizide Börü Timi bu defa oldukça güçlü geliyor. Saklanan gerçekler açıklığa kavuşacak ve olaylar nihayete erecek.

BÖRÜ 4.BÖLÜM ÖZETİ

Börü'nün "Mahalle" ismini verdikleri bölümünde yine heyecanlı sahneler yer aldı. Börü Timi bir operasyona gider. Ancak bu öyle bir operasyondur ki hiç beklemedikleri bir kaynaktan aldıkları habere göre onları büyük bir çatışma beklemektedir. İstanbul'un en izbe en tehlikeli mahallelerinde birinde terör örgütüne yandaşlık eden bir grup nakliyeciyi ele geçirmek için operasyon başlar. Kemal ise öğrendiği farklı ve kafa karıştırıcı bilgi kirliliğine karşı,Turgut Başkan'ın karanlıklar sarmalına yanında Turan gibi nerde ne yapacağı belli olmayan biriyle girmek durumunda kalır.

BÖRÜ DİZİ KONUSU

Polis Özel Harekatına mensup en seçkin kişilerden oluşan 34 50 telsiz koduna sahip Börü Timinin hikayesini anlatan dizi 2014 yılının sonbaharında Diyarbakır'da başlıyor.Türkiye 2014 baharı, sınırda düşmanların kol gezdiği ve içeride tehlike çemberinin daraldığı bir dönem. Türkiye yakın tarihin en çetrefilli dönemini yaşıyor. Türkiye dış güçlerin tehdidi altında... Vatan aşkıyla yanıp tutuşan Börü Timi ise her ne pahasına olursa olsun Vatanı korumak için yemin etmiş yalnız kahramanlardır.BÖRÜ DİZİ OYUNCULARI

Asena Tümer (Ahu Türkpençe)

Asena, Börü'nün bel kemiğidir. Vatan uğruna ölmeyi göze alan cesur bir kadın... Tomris'ten, Nene Hatun'dan gelen geleneğin öyküsel bir sembolü olan Asena, Tıpkı tarihteki savaş kahramanı kadınlar gibi, çatışmada erkeklerin arkasında değil yanında yer alan bir kadın.

2 Ocak 1977 senesinde Samsun'da dünyaya gelen Ahu Türkpençe, Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Güzel oyuncunun tanınmasını sağlayan ilk dizi "Bir İstanbul Masalı" olmuştur. Yer aldığı diğer projeler ise; "Bize Ne Oldu", "Gurbetçiler", "Yedi Numara", "Kaybedenler Kulübü", "Azad" ve "Dağ 2" filmidir.

İrfan Aladağ (Mesut Akusta)

Polis Özel Harekatının ilk nesil kurucularından biri olan İrfan, Üç başkan olarak bilinen 3 kişiden biri. Bu Vatan sevdalısı adam, Börü'ye ismini veren, taktiğini belirleyen ve takım ruhunu oluşturan üstün bir zekadır. Ülkenin her bir yerinde savaşmış ve daima halkla el ele vermiştir. Eşi benzeri bulunmaz bir öncüdür.

Mesut Akusta, 22 Şubat 1964 senesinde Konya'da dünyaya gelmiştir. Sahneye ilk adımını çocuk oyunlarıyla atmıştır. Yeditepe Oyuncuları tiyatro topluluğuna katıldı. Sinema hayatına ise "Yanlış Saksının Çiçeği" isimli filmle adım attı. Yer aldığı diğer projeler ise; "Her şey Çok Güzel Olacak", "Eylül Fırtınası", "Filler ve Çimen" ve "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dır.

YORUMLAR