18.06.2021 06:40
Ünlü oyuncu Wilma Elles hakim karşısında

Ünlü oyuncu Wilma Elles ve eski erkek arkadaşı Kerem Göğüş’ün 'dolandırıcılık' suçlamasıyla yargılandığı davanın görülmesine devam edildi. Elles duruşma salonunda ifade verdi suçlamaları reddetti.

Ünlü oyuncu Wilma Elles 'dolandırıcılık' suçundan hakim karşısına çıktı. Hakkındaki iddialara cevap verdi.

Wilma Elles ve eski erkek arkadaşı Arif Kerem Göğüş'ün yargılandığı davanın görülmesine devam edildi. Elles, duruşmaya avukatı ile katıldı.

ÜNLÜ OYUNCU HAKKINDAKİ SUÇLAMALARI REDDETTİ

Ünlü oyuncu İfadesinde "Arif Kerem Göğüş ile hiçbir ticari ilişkim yok. Çocuklarım doğduğu andan itibaren Kerem ile arkadaşlığı bitirdim. Çocuklarımın kimliklerinde bile baba adı olarak Kerem'in adı yok” dedi.

Sanık Wilma Elles'in beyanlarının ardından mahkeme Arif Kerem Göğüş hakkında yakalama emri çıkarttı.

İddianamede ünlü oyuncu Wilma Elles ile Arif Kerem Göğüş’ün birlikte hareket ettikleri belirtiliyor. Sanıklar hakkında dolandırıcılık suçundan 7'şer kez 3 yıldan 10 yıla kadar hapis cezası talep edildi.

Oyuncu Wilma Elles karne dağıttı Oyuncu Wilma Elles karne dağıttı Antalya'nın Akseki ilçesinde çekimleri süren "Mendilim Kekik Kokuyor" filminin başrol oyuncusu Wilma Elles, öğrencilere karne dağıttı.

Wilma Elles'in son hali korkuttu Wilma Elles'in son hali korkuttu Alman asıllı ünlü oyuncu Wilma Elles'in son paylaşımındaki bir deri bir kemik hali şaşırttı. Oyuncunun son hali "Anoreksiya mı oldu?" sorularını akıllara getirdi.

YORUMLAR