24.09.2014 14:35
Sezen Aksu'nun gençliğini bakın kim canlandırıyor?

Yalan Dünya dizisinin Vasfiye Teyzesi Gonca Vuslateri, Sezen Aksu'nun gençliğini canlandıracak. İşte o proje...

Usta şarkıcı Sezen Aksu'ya hayranlığı herkes tarafından bilinen oyuncu Gonca Vuslateri, bir reklam filminde Aksu'nun gençliğini canlandıracak. Son dönemde Yalan Dünya dizisindeki Vasfiye Teyze karakteriyle yıldızı parlayan Gonca Vuslateri, Sezen Aksu'nun gençliğini oynayacak.
ARKADAŞLARI LAKAP TAKTI

Vuslateri, rol aldığı dizi ve filmlerin kulislerinde sık sık çok büyük hayranlık duyduğu Aksu'nun taklidini yaptığı için arkadaşlarının kendisine sanatçının 'Minik Serçe' lakabından yola çıkarak Manik Serçe dediklerini açıklamıştı. Aksu'nun menajeri Yaşar Gaga'yla da arası çok iyi olan Vuslateri, sanatçıyla sık sık bir araya gelme imkanı da buluyordu.
SEZEN AKSU, GONCA OLSUN DEDİ
Önümüzdeki yıl müziği bırakma kararı aldığını söyleyerek hayranlarını şaşırtan Sezen Aksu, geçen günlerde büyük bir reklam kampanyasında hayat hikayesini kullanmak isteyen reklamcıların teklifini kabul etti ve gençliğini özellikle Gonca Vuslateri'nin canlandırmasını istedi. Reklamda Vuslateri, Aksu'nun 70'lerde İstanbul'a gelip şöhret olmaya hazırlandığı dönemine hayat verecek. Sezen Aksu'nun konser ve özel davetlerini kaçırmayan Vuslateri de, geçen günlerde 4. sezon çekimlerine başlayan 'Yalan Dünya'nın ilk bölümünde Aksu'nun konuk oyuncu olmasını rica etti. Ancak sanatçının zamanlaması uymadı.
GONCA VUSLATERİ KİMDİR?
Nazlı Gonca Vuslateri (d. 2 Eylül 1986, Bursa), Türk oyuncu. Kadıköy İntaş Lisesi ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümü mezunudur.

YORUMLAR