17.07.2021 11:55
Şeyma Subaşı'nın eski sevgilisi Mohammed Alsalouissi'den 'dolandırıcı' açıklaması

Şeyma Subaşı'nın eski sevgilisi Mohammed Alsalouissi, hakkında çıkan 'dolandırıcı' iddialarına ilk kez cevap verdi.

Mısırlı milyarder olarak anılan Şeyma Subaşı'nın eski sevgilisi, ilk kez sessizliğini bozdu. Subaşı ile ayrılmadan önce hakkında 'olandırıcı' olduğuna dair iddialar çıkan Alsalouissi, yaptığı açıklamalarda Subaşı ile neden ayrıldıklarını da anlattı.

Sabah'ın haberine göre Alsalouissi, Subaşı'ndan kendisinin ayrıldığını ve kötü bir insan olmadığını şu sözlerle anlattı:

''Ben kimseye zarar vermedim. Bu dünyada çıkıp, Meedo bana zarar verdi, kötü bir şey yaptı' diyecek tek bir insan yok. Bu nedenle çok üzgünüm. Hatta daha da üzücü çünkü ilişkim bitti. Ve Şeyma ile ilişkinin bitmesini isteyen bendim. Medya, Şeyma'nın beni terk ettiğini, çünkü ona sahte takılar aldığımı, sahte bir yüzükle evlenme teklif ettiğimi yazdı. Hayır öyle olmadı, Şeyma'yla ilişkiyi bitiren bendim."

Şeyma'ya kredi kartı verdiğini ve harcamalarının hepsinin arkadaşında saklandığını açıklayan Meedo, Şeyma Subaşı'nı sevdiğini, aksi halde bu kadar fedakarlıkta bulunmayacağını açıkladı.

Şeyma Subaşı'nın sosyal medyada her detayı yayınlamasını, insanlara gösterip, hayatını ortada yaşamasından rahatsız olduğunu açıklayan Meedo, şunları söyledi:

"Ben bundan hiç hoşlanmadım. Paylaştığı hayat Şeyma ve Melisa için çok güzel bir hayattı."

Şeyma Subaşı'nın bu tarzına saygı duymaktan başka bir şey yapmadığını ve bu nedenle hakkında medyada hakkımda, kötü biri olduğuma, dolandırıcı olduğuma dair yazılar çıktığını, bunun da kendisini üzdüğünü açıkladı.

YORUMLAR