24.01.2014 13:01
Selen Seyven'e uyuşturucudan 2 yıl hapis

Evinde hintkeneviri bulunduran ve kanında da esrara rastlanan Selen Seyven Katırcıoğlu için 2 yıl hapis cezası isteniyor.

Oyuncu Selen Seyven Katırcıoğlu uyuşturucu operasyonu kapsamında gözaltına alınmıştı ve sadece kullanıcı olduğu için dosyası ayrılmıştı. Evinde hintkeneviri bulunduran ve kanında da esrara rastlanan Selen Seyven Katırcıoğlu için 2 yıl hapis cezası isteniyor. Uyuşturucu operasyonunda karar! Oyuncu Selen'e 2 yıl hapis. Birçok ünlü ismin yargılandığı uyuşturucu davasında Selen Seyven Katırcıoğlu için 2 yıl hapis isteniyor. Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca gibi ünlü isimlerinde yargılandığı, uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan Selen Seyven Katırcıoğlu'nun davası sürüyor.
Selen Seyven Katırcıoğlu'nun evine yapılan uyuşturucu operasyonunda, evinde hintkeneviri bulundu. Ayrıca Selen Seyven Katırcıoğlu'nun kanında da uyuşturucuya rastlandı. Ünlü isimlerle gözaltına alınan Selen Seyven Katırcıoğlu hakkındaki soruşturma tamamlandı. Selen Seyven Katırcıoğlu'nun sadece kullanıcı olduğu için dosyası ayrıldı. Selen Seyven Katırcıoğlu için "kullanmak için uyuşturucu madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak" suçlaması ile iddianame hazırlandı. Uyuşturucu operasyonu sırasında evinde bulunan bitkilerin 0.04 gram esrar elde edilebilecek hintkeneviri parçaları olduğu tespit edilen oyuncu hakkında 2 yıla kadar hapis cezası isteniyor.TRT dizisi olan Avrupa Avrupa'nın neşeli oyuncusu Selen Seyven Katırcıoğlu'nun kan örneklerinde de esrar metabolitine rastlandı.

 
YORUMLAR