04.09.2014 14:25
Seda Sayan'dan CHP'li vekile sert sözler

Seda Sayan, kendisini eleştiren CHP'li milletvekili Aylin Nazlıaka'ya sert sözlerle cevap verdi.

Seda Sayan'ın 2 eşini öldüren adamı canlı yayına çıkarması sosyal medyada büyük tepki çekmiş, programın yayından kaldırılması için kampanya başlatılmıştı. Hatta, programının sponsoru Schafer tepkilerden sonra sponsorluktan geri çekilmişti.
KAVGA BÜYÜYOR

Şimdi de CHP'li milletvekili Aylin Nazlıaka ile Seda Sayan arasında başlayan kavga giderek büyüyor. Sponsorunu iptal ettirdim Seda Sayan telefonda beni tehdit etti. Çok korktum" diyen Nazlıaka'ya Seda Sayan'ın cevabı çok sert oldu.
Aylin Nazlıaka'nın ortalığı karıştırdığını söyleyen Sayan, “Botokslarıyla gündeme gelmiş bir vekil, ayakkabı fırlatacak yürek de yok onda!” dedi.
Seda Sayan'ın açıklamalarından satır başları şöyle;
”KİMSE KADINLARA ZARAR VERDİĞİMİ SÖYLEYEMEZ”
"Bana haksızlık yapılıyor. 26 yıldır kadınlar için savaşan bir insana bunların yapılması yazık. Neden bana patladı bu iş bir türlü çözemedim. “Meyve veren ağaç taşlanır.” sözü çok doğruymuş.Benim alnım ak, başımı yastığa rahat koyuyorum. Sokaktaki kadınlara sorsunlar, vicdanı olan kimse “Seda Sayan bize zarar veriyor.” diyemez.
BU ADAMI DEŞİFRE EDECEK TEK KİŞİ BENİM”
Bir vekilin kendini ortaya atması çok üzücü. En kötü şey yargısız infazdır. Programımın izlemeden, dinlemeden ortalığın velveleye verilmesi çok üzücü. Ben programıma bir adamı çıkardım. Bu adamı deşifre edip bu adama inanmayın dedirtecek tek kişi benim. Neden? “Bu adamın yüzünü ezberleyin de başka can yanmasın.” diye…
”BOTOKSLARIYLA GÜNDEME GELEN BİR VEKİL NASIL BÖYLE KONUŞABİLİYOR?”
Ayakkabıyı da fırlatamadı çünkü yürek yok onda. Botokslarıyla gündeme gelip meşhur olmuş bir vekil nasıl Seda Sayan'ı anlamadan böyle konuşabiliyor? Ben Aylin Nazlıaka'yı aradım ve dedim ki: “Sayın vekilim kadınlarla ilgili görüşlerinize katılıyorum.”Ben bunları söylerken bir baktım ki vekil hanımı susturmak mümkün değil, en sonunda dedim ki: “Ben sizi Seda Sayan olarak aramıyorum, beni dinlemek zorundasınız.” Kadın bıdı bıdı konuştu, öyle bir seriye bağladı ki; “Ben bu yola baş koydum.” dedi.
”BENİ DİNLEYECEKSİN AYLİN NAZLIAKA!”
Ben bu ülkeye vergi verdim, senin maaşını ben veriyorum, sen bu ülke için ne yaptın? Senin maaşını ben veriyorum beni dinleyeceksin!Aylin Nazlıaka'nın programımı izlemiş olması imkânsız çünkü protestodaydı. Protesto protesto gezen bir vekil o, başka da bir şey yaptığı yok.Madem ki kadınlar için bir şey yapıyorsun önce beni arayıp doğruluğunu soracaksın. Sen benim sponsorumu neden arıyorsun? Sponsorun biri girer biri çıkar. Sponsor olsa ne olur olmasa ne olur?
”BU ÜLKE İÇİN NE YAPTIN AYLİN NAZLIAKA?”
Ortalığı karıştıran kişi o vekildir. Şiddete hayır diyen vekil “Meclis kürsüsünden ayakkabı fırlatacağım.” diyor. O kadın zaten kendisiyle çelişiyor. Sen bu ülke için ne yaptın Aylin Nazlıaka? Ben yurtlar yaptırıyorum kızlar okusun diye. Sen kimsin? İcraat yap icraat!
”VEKİL HANIMIN ŞÖHRET TUTKUSU VAR”
Vekil hanımın şöhret tutkusu var. İlk kez bir vekilin botokslarından bahsediliyor. Demek ki bir şey var. Sen beni karalama kampanyasına giriyorsun, sen kimsin, ben seni konuşturur muyum? Bu halk seni konuşturur mu? Sen beni karalayabilir misin?
”YAPTIKLARIMIN ARKASINDAYIM”
Programımla ilgili bir sıkıntı yok. Kanalım ne yaptığımı farkında. Ben bu adamı çıkartıp deşifre ediyorum. Yayında “Sen nasıl vicdansız bir adamsın, geceleri nasıl uyuyorsun?” dedim. Kayıtlar elde var.Benim yaptığım bir habercilik olayıdır. Yaptıklarımın halen daha arkasındayım.
”O VEKİL CEVAP VEREMEZ, ÇÜNKÜ BOTOKS YAPTIRIYORDUR!”
Vekil hanımın kopardığı patırtı kadar izlenmedi program.Vekil hanımın patırtılarıyla bu kadar gündeme geldi bu olay. Kimin zamanındaki aftan böyle katiller, sapıklar cezaevinden çıkmış! Önce bunları sorgulasınlar! Böyle bir şey yok! Adam dedi ki “Allah razı olsun, ben afla dışarı çıktım.” O vekile çıkıp o affı sorun! Koskoca Seda Sayan'ı yiyebilir misin? Sen kimsin! Medyaya sesleniyorum. Gidip o vekile sorun. O adam kimin affıyla dışarı çıktı. Cevap veremez o vekil, çünkü şu an botoks yaptırıyordur!"
(TÜRKİYE GAZETESİ)

YORUMLAR