26.05.2017 09:25
İşte Hülya Koçyiğit'in son sağlık durumu

Usta oyuncu Hülya Koçyiğit hafta başında Amerika'da ameliyata alındı. Akciğer kanseri tedavisi gören Koçyiğit 2 gece yoğun bakımda kaldıktan sonra odaya alındı.

Amerika’da ameliyat olan Hülya Koçyiğit dün sabah yoğun bakımdan çıkarılarak normal odaya alındı Akciğer kanseri tedavisi gören Türk sinemasının usta oyuncusu Hülya Koçyiğit, geçtiğimiz günlerde New York'ta ameliyat oldu. Koçyiğit, üç saat süren operasyon sonrası iki gece kaldığı yoğun bakım ünitesinden dün sabah saatlerinde normal odaya alındı. Usta oyuncunun ameliyat sonrası sağlık durumunun iyiye gittiği ve moralinin de yüksek olduğu öğrenildi. 15 gün süreyle uçağa binemeyecek olan oyuncunun ne zaman taburcu olacağı ise yapılacak son kontrolün ardından belli olacak. Hülya Koçyiğit'in en büyük moral kaynağı ise ailesi. Eşi Selim Soydan, kızı Gülşah Alkoçlar ve damadı Ender Alkoçlar, ünlü oyuncunun yanından bir an olsun ayrılmıyor. Kızı, damadı ve eşi, ünlü oyuncuya moral veriyor.

Usta sanatçı Hülya Koçyiğit'ten üzücü haber Usta sanatçıdan üzücü haber Hülya Koçyiğit, tedavi olmak için gittiği Amerika'da ameliyat oluyor. Usta sanatçı, akciğerinin sağ üst lobundaki kanserli bölge için New York'taki bir hastanede operasyon geçirecek.

YORUMLAR