26.01.2019 10:58
Hadise varını yoğunu satıyor!

Popçu Hadise, Bebek’te beğendiği daireyi almak için kredi başvurusu yapmakla kalmadı. Şarkıcı, 10 milyon lirayı tamamlamak için Mashattan’daki rezidansını da satışa çıkardı.

Yıllar önce evine girmeye çalışan saplantılı bir hayranı yüzünden diken üstünde olan Hadise, bunun için milyonluk önlem almaya karar vermişti.

Gözünü geniş güvenlik önlemlerinin olduğu Bebek'teki Ayşe Sultan Korusu'ndaki bir daireye diken şarkıcı, 10 milyon liralık eve sahip olmak için iddialara göre kredi başvurusu da yaptı.Çok beğendiği evi satın almakta direten Hadise, bununla da kalmadı.

Jüri üyesi olduğu 'O Ses Türkiye'den bölüm başına 70 bin lira, konserlerinden ise 150 bin lira alan popçu, 10 milyon lirayı bulmak için Mashattan'daki rezidans dairesini de satışa çıkardı.Hadise, 1 milyon 250 bin liradan satışa çıkardığı daireyi kısa sürede satabilirse Boğaz hayaline kavuşabilecek....

Hadise'nin gözüne kestirdiği ev, Ayşe Sultan Korusu'nda 250 metrekarelik 4 oda bir salon bir daire.Öte yandan şarkıcı, sıkıntılı günler yaşayan Belçika'daki annesi Gülnihal Açıkgöz'ü ziyaret edip Türkiye'ye döndü.

 

YORUMLAR