28.11.2018 17:17
Çiğdem Tunç, Mehmet Ali Erbil'in ailesinden özür diledi

Şovmen Mehmet Ali Erbil’in eski partneri Çiğdem Tunç geçtiğimiz gün, Erbil’i ziyaret etmiş ve çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Prof. Dr. Yeşim Erbil, 'Söylemezsem Olmaz' programında Çiğdem Tunç’un açıklamalarının yersiz olduğunu söylemişti. Çiğdem Tunç, canlı yayında Yeşim Erbil’den özür diledi.

Prof. Dr. Yeşim Erbil, en son yaptığı açıklamada, "Dünden beri çeşitli açıklamalar yapılıyor. "Gırtlağı delindi" "40 kg verdi" "organları çöktü" gibi. Hastanede hastamızı beklerken ziyarete gelen dostları ile bazı şeyler paylaşılıyor, bunlar bazen çok detay bilgiler olabiliyor.  Bu bilgilerin başkaları ile paylaşılması bana göre hiç doğru değil. Kim tartmış da 40 kg kayıp olduğunu söylüyor. Tabi ki zayıfladı bu çok doğal. Organ nakli gibi bir durumda bu hastalıkta söz konusu değil. Beklemek zor ve yorucu en büyük zorluk da abime tabi" ifadelerini kullanmıştı.

Çiğdem Tunç, canlı yayında Yeşim Erbil'den özür dileyerek, "Yeşim hoca herhangi bir şekilde incindiyse ben özür diliyorum. Türkiye’nin yüzde 80’i Çiğdem Tunç’u aileden bilir. Beni aile dışında tutmayın. Ben bir dostumla paylaştım gördüklerimi. Dostum önce dostum sonra medya mensubu. Bunu haber yaptı. Ben bunu haber yapılması için basının önüne çıkıp konuşmuş değilim. Bir sıkıntı yok bunda. Benimle birebir geçen 3-5 dakikalık bir telefon konuşmasından sonra ben de şaşırdım. Hocamın dediği gibi gırtlağı delindi gibi bir şekilde yazılmış. Haber yapacağını ön görerek konuşmadım ama yapmış. Haber çıkınca doğrusunu anlatmak için bir yayına çıktım dün. Demeç olarak vermedim. Samimiyetle neyim lazımsa benden alınsın" açıklamasında bulundu.

İçli köfte tarifini sizler için hazırladık. İşte detaylar Detay

YORUMLAR