01.07.2014 09:20
Cemil İpekçi çılgına döndü

Bodrum'da yaşayan modacı Cemil İpekçi, geçen günlerde aniden rahatsızlanarak yakın koruması tarafından Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde, zehirlenerek hastaneye kaldırılan ünlü modacı Cemil İpekçi bugün yine tedavi için geldiği hastane önünde çılgına döndü.
Bodrum'da yaşayan modacı Cemil İpekçi, geçen günlerde aniden rahatsızlanarak yakın koruması tarafından Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Bugün tekrar hastaneye gelen ünlü modacı tedavi gördükten sonra gazetecilere açıklamalarda bulundu. Nasıl bir böceğin kendini ısırdığını bilmediğini söyleyen İpekçi, şöyle konuştu: “Tam denize girerken ne olduğu henüz belli olmayan bir böcek soktu. Birkaç gündür hastaneye gelip serum yiyorum. Ben şimdi halk plajında denize girmenin bedelini mi ödüyorum. Yarın tekrar geleceğim kontrole çünkü böceğin ne olduğu belli değil. Kan tahlilinde de çıkmadı. Düşünün biz buralarda denize giriyoruz, kahve içiyoruz, oturuyoruz. Bu zehirle alerjik bir bünye olsa belki de ölebilirsin. Deniz kenarlarını bırakın sokakların içleri de kaynıyor. Çünkü bütün o çöp kutularının, çöpünü alıyorlar ama onu yıkamadıkları için o çöp kutularının içindeki bütün bakterilerde doluşuyor etrafa. Ve o bakterilerin içinden çocuklarımız geçiyor.” 

YORUMLAR