10.05.2020 16:09
Aypara Shikhiyeva ve Ali Mammadov’un düğünü sosyal medya gündeminde

Azerbaycan’da oldukça sevilen ve tanınan çift Aypara Shikhiyeva ve Ali Mammadov, oldukça şık ve görkemli bir düğün ile evlendi.

Çiftin düğün törenine oldukça sınırlı kişiler davet edildi. Düğüne, birçok ünlü isim katılım göstererek, çifte mutlu günlerinde eşlik etti. Düğünden oldukça şık ve her detayı düşülmüş muhteşem bir düğün olarak söz edildi. 

Düğün İçin Yüksek Harcama Yapıldı 

Aypara Shikhiyeva ve Ali Mammadov, düğün törenleri için oldukça yüksek harcama yaptığı belirtildi. Çiftin düğünde her şeyin eksiksiz olabilmesi için her bir detay için ayrı olarak ilgilendikleri söylendi. Düğüne katılan pek çok misafirde, düğünün oldukça şık ve muhteşem olduğunu belirtti. Düğünde, misafirlerin rahatlığı için hiçbir detay atlamadan, her şey eksiksiz olarak hazırlandı. Çift, düğünde gelen misafirleri ile oldukça yakından ilgilendi. Düğüne katılım gösteren pek çok ünlü sanatçı hem eğlendi hem de eğlendirdi. Sahne alan bazı sanatçılar, çiftin düğünlerini daha eğlenceli hale getirdi. 

Eğlence Sabaha Kadar Sürdü

Aypara Shikhiyeva ve Ali Mammadov çifti, düğünde oldukça eğlenceli dakikalar geçirerek, evliliklerini kutladı. Katılım gösteren misafirleri de, çifte sabaha kadar eşlik ederek, oldukça eğlenceli vakit geçirdiklerini belirtti. Sahne alan sanatçıların şarkılarına çiftte eşlik etti. Gecenin sonunda, Aypara Shikhiyeva ve Ali Mammadov çifti düğüne katılım gösteren herkese içtenlikle teşekkür ettiklerini ve oldukça mutlu olduklarını dile getirdi. Çiftin düğünü, sosyal medyada da oldukça konuşuldu. Düğün aynı zamanda, medyada da yer alarak magazin dünyasının gündeminde oldukça konuşuldu. Aypara Shikhiyeva’nın gelinliği ise ünlü modacılar tarafından tasarlanmış bir gelinlik olarak oldukça beğenildi. Aypara Shikhiyeva, özel tasarım olan gelinliği ile bütün gece misafirlerini etkiledi. Aypara Shikhiyeva’nın moda eğitimleri almak için İstanbul’a yerleştiği ve burada modayla ilgili eğitim alacağı belirtildi. Söylenenlere göre Aypara Shikhiyeva, İstanbul’da eğitimini tamamladıktan sonra İtalya’da da eğitim görmek istediği ve sonrasında kendi markası için çalışmalara başlayacağı belirtildi. Aypara Shikhiyeva’nın hedefi ise markasını büyütmek ve Türkiye’de de yatırımlar yapmak olduğu belirtildi.

YORUMLAR