03.03.2019 18:44
'Avatar Atakan' bombayı patlattı: Çukur dizisinde oynayabilirim

'Avatar Atakan' lakabıyla tanınan Atakan Arslan bombayı patlattı.

Survivor programıyla adını geniş kitlelere duyuran Avatar Atakan, “Survivor’dan önce eşim Serap ile spor salonunda tanıştık, çok fazla özel hayatım ile gündemde olmak istemediğim için ve ilişkimiz henüz çok yeni olduğundan dolayı, hayatımdaki insanların ilişkimi ekrandan öğrenmesini istemedim” dedi.

Türk halkına hakaret etmekten dolayı yargılandığı davada beraat eden Survivor şampiyonu Avatar Atakan hakkında çıkan haberlere cevap verdi.

“Survivor yarışmasına katıldıktan sonra popülerlik kazandım. Bu popülerliğin sonunda beni karalamak için bir video medyaya sızdırıldı ve sanki ben Türk halkına hakaret etmişim gibi lanse edildi. Magazin programları da bu karalama kampanyasının bir parçası oldu”

Survivor şampiyonu Avatar Atakan, hakkında çıkan Çukur dizisine oyuncu olarak girecek iddialarına yanıt verdi. “Çukur dizisinin yapım ekibi ile görüşmeler yaptım, fakat onların süreci nasıl ilerliyor bilmiyorum, henüz kesin olarak geri dönüş almadım hâlâ olabilir” dedi.

Survivor’ı takip ettiğini açıklayan Avatar Atakan, birbirine düşerek ikiye ayrılan takımda “Yusuf ve Atakan’ı” daha haklı gördüğünü söyledi.

Takımın 3 güçlü erkek oyuncusu Atakan, Bora ve Kağan’ın eleme potasına yazıldığı gün, Türk Takımının yarışı kaybettiğini açıkladı.

 

 

 

 

YORUMLAR