14.07.2021 17:00
ABD'li şarkıcı Della Miles ezanı duyunca konseri durdurdu

Dünyaca ünlü şarkıcı Della Miles, Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası ile beraber konser verirken ezanı duyunca şarkıyı durdurdu.

Türkiye'ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sevgisiyle ön plana çıkan Amerikalı dünyaca ünlü vokalist Della Miles, bu kez de hassasiyeti ve saygısıyla dikkat çekti. Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası ile birlikte konser veren Miles, ezanın okunduğunu duyunca konseri durdurdu. Ezan bitene kadar performansını sürdürmeyen vokalist, ezan bittikten sonra gösterisine devam etti.

AYAKTA ALKIŞLANDI

Senfoni Orkestrası (ÇDSO) Mimar Sinan Açık Hava Amfi Tiyatro'da gerçekleşen konserde daha önce Michael Jackson ve Whitney Houston'ın vokalistliği yapan ünlü şarkıcı ve söz yazarı Della Miles sahneye çıktı.

Şefliğini Eray İnal'ın yaptığı konserde sahneye çıkan Della Miles, seyircileri Türkçe 'Hoş geldiniz' diyerek selamladı. Son dönem popüler şarkıları senfoni ile harmanlayarak seslendiren Miles, izleyenler tarafından ayakta alkışlandı.

Ünlü şarkıcı, konserde ezan okununca şarkıya ara vererek ezanın bitmesini bekledi. Sanatseverler ise bu durum karşısında Miles’i alkışladı.

YORUMLAR