07.09.2015 17:05
Van'da askeri gazinoya silahlı saldırı

Van'ın Edremit ilçesindeki askeri gazinoya terör örgütü PKK mensuplarınca, uzun namlulu silah ve ses bombasıyla saldırı düzenlendi.

Edremit ilçesindeki askeri gazinoya, terör örgütü PKK mensuplarınca, uzun namlulu silah ve ses bombasıyla saldırı düzenlendiği bildirildi. Valilikten yapılan açıklamada, Van Gölü sahilindeki askeri gazinoya, dün 22.00 sıralarında, tesisin karşısındaki ormanlık alandan teröristlerce ses bombası ve ardından uzun namlulu silahlarla saldırı gerçekleştirildiği belirtildi.
Tesiste görevli askerler tarafından saldırıya anında karşılık verildiği kaydedilen açıklamada, örgüt mensuplarının karanlıktan ve bölgenin ormanlık olmasından faydalanarak kaçtığı ifade edildi. Açıklamada, olayla ilgili geniş çaplı operasyon başlatıldığı bildirildi.

YORUMLAR
Mustafa Yener
Günlerdir Dağlıca da yığınak yapılıyor,çevresindeki köprüler yıkılıyordu.Kör olan bunu görürdü.Araçlara binip gitmek kolay mı oluyor?1994 te o yörede savaşmış albay,oralarda at kullandırmış.Peki dürbün icat edilmedi mi?Yollara görünez biçimde kamera kurulamaz mı?
1504 gün önce