26.03.2015 17:36
Sevgilisinin terk ettiği kadın çatıdan atlamak istedi

Konya'da sevgilisinin kendisini evlenme vaadiyle kandırdığını iddia eden kadın, 11 katlı inşaatın çatı katına çıkarak canına kıymak istedi. Metrelerce yüksekten sarkan kadın sevgilisi ve polis tarafından ikna edilerek yukarı çekildi.

Olay, saat 13.00 sıralarında merkez Selçuklu ilçesi Yazır Mahallesi’nde bulunan 11 katlı bir inşaatta meydana geldi. İddiaya göre, içkili bir mekanda garson olarak çalışan S.E. (26) sevgilisinin kendisini evlenme vaadiyle kandırdığını öne sürerek inşaatın çatısına çıktı. Çatıda bir kadının canına kıymak üzere olduğunu gören inşaatın güvenlik görevlileri polise, itfaiye ve sağlık görevlilerine haber verdi. Olay yerine gelen polis genç kadını ikna etmeye çalıştı.
S.E. kendisini ikna etmeye çalışan polise, barda tanıştığı Y.T.'nin kendisini evlenme vaadiyle kandırıp, işinden çıkardığını iki hafta birlikte yaşadıktan sonra da terk ettiğini söyledi. Bir süre devam eden ikna çabaları yetersiz kalınca polis Y.E.'ye ulaştı. Olay yerine gelen Y.E. de polisle birlikte S.E.'yi ikna etmeye çalıştı. S.E. bu sırada elleriyle çatıdan tutunup vücudunu aşağı sarkıttı. Polis ve Y.T.'nin iknası üzerine S.E., kollarından tutularak yukarı çekildi. İnşaattan çıkarılan genç kadın daha sonra kendisi için bekleyen ambulansa bindirilerek Numune Hastanesi’ne götürüldü. 

 

YORUMLAR