07.11.2015 22:42
Kılıçdaroğlu, 'Sözde CHP'lileri partiden temizleyeceğim'

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, 'Sözde CHP’lilerin tamamını partiden temizleyeceğim. Bizim derdimiz Türkiye, onların derdi ‘nasıl ihale alabilirim' dedi.

Törende yaptığı konuşmada, Çankaya ve Yenimahalle Belediye başkanlarının Ankara'daki en iyi belediye başkanları olduğunu öne süren Kılıçdaroğlu, "Başka bir belediye olsa buraya park yerine gökdelen dikerlerdi. Ama biz ne yapıyoruz, burada oturanları, onların çocuklarını düşünüyoruz, birlikte yaşamayı, parkta beraber oturmayı düşünüyoruz. Kent kültürünün ne olduğunu bütün dünyaya göstermek istiyoruz" diye konuştu.
 

Bu durumu hazmedemeyenlerin Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen'in "Kayınpederi tarafından silahla yaralandığına" ilişkin "son derece çirkin iftiraları" ortaya attığını vurgulayan Kılıçdaroğlu, "Gerçekten anlamak mümkün değil. Bu kadar açık yalan üzerine haberler nasıl yapılabilir? Bunlarda sözde CHP'li. Size sözüm söz, onların tamamını temizleyeceğim. Biz neyle uğraşıyoruz, onlar neyle uğraşıyor? Bizim derdimiz Türkiye, onların derdi 'nasıl ihale alabilirim, e ben CHP'liyim' yok kardeşim, yok öyle bir şey. Ona asla izin vermeyeceğiz" açıklamasını yaptı.

Kaynak : AA
YORUMLAR