13.12.2014 09:39
Gelin düğün günü hayatının en zor gününü yaşadı

Şırnak'ta 6 yıl 3 aylık hapis cezası mahkeme tarafından onanan Ali Yorgun, düğünde gözaltına alınarak cezaevine gönderildi.

Şırnak'ta olaylara katıldığı gerekçesiyle tutuklanan ve 10 ay cezaevinde kaldıktan sonra serbest kalan ve hakkındaki 6 yıl 3 aylık hapis cezası onan Ali Yorgun, iki gün önce Zeynep Batmaz ile evlenmek için yaptığı düğünde gözaltına alındı. Damat Yorgun,  cezaevine giderken, ailesi büyük üzüntü yaşadı.
GELİN SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Şırnak'ta, 2011 yılında bir gizli tanık ifadesi ile olaylara katıldığı belirtilerek, gözaltına alınıp 10 ay tutuklu kaldıktan sonra tahliye edilen ve 2 gün önce Zeynep Batmaz ile hayatını birleştirmek için düğün yapan Ali Yorgun, yargılandığı davada aldığı 6 yıl 3 aylık hapis cezasının kesinleşmesinden sonra düğüne gelen polisler tarafından gözaltına alındı. İfadesi alınacağı gerekçesiyle düğünden gelinin yanından alınarak emniyete götürülen Yorgun tutuklanırken, gelin Zeynep Batmaz ve damat ile gelinin yakınları yaşanan olay karşısında sinir krizleri geçirdi.(Milliyet)

YORUMLAR