23.11.2014 19:35
Doğum günü dönüşü korkunç kaza

Samsun'un Bafra ilçesinde, arkadaşlarının doğum günü partisinden dönerken geçirdikleri trafik kazasında hayatını kaybeden 3 gencin cesedi, ailelerine teslim edildi.

Salih Mertcan Gedik'in yaş gününü kutlamak için Alaçam'a giden Kemalpaşalı gençler dönüş yolunda kaza yaptı. Kazada 3 kişi hayatını kaybederken, 3 kişi de ağır yaralandı. Samsun-Sinop karayolunun 55. kilometresi Bafra şehir merkezi girişi Çetinkaya mevkisinde Emre Nacak'ın (18) kullandığı otomobilin arka sağ lastiğinin patlaması üzere takla atması sonucu meydana gelen kazada sürücü Emre Nacak (18) ile Salih Mertcan Gedik (15) ve Kadir Baş hayatını kaybetmişti. Durumu ağır olan Berkay Şahin (15) ve Hüseyin Bütüner (18) Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne, Orhan Arslanoğlu da Samsun eğitim Araştırma Hastanesi'ne sevk edilmişti.
Kazada hayatını kaybeden Emre Nacak (18), Salih Mertcan Gedik (15) ve Kadir Baş'ın (15) cenazeleri cumhuriyet savcısının devlet hastanesi morgunda yaptığı incelemenin ardından ailelerine teslim edildi. Yakınları ve çok sayıda vatandaş tarafından alınan cenazeler Bafra Asri Mezarlık'ta bulunan Belediye Gasilhanesi'ne getirildi. Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin buraya gelerek ailelere ve yakınlarına başsağlığı diledi. Gençlerin cenazesi Kemal Paşa Mahallesi Kaşıkçı İyi Gün Camii'nde yarın öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Bafra Asri Mezarlık'ta defnedilecek.İHA

YORUMLAR