08.04.2019 10:48
MSÜ soru kitapçığı ve cevap anahtarı 2019! 2019 MSÜ temel soru kitapçığı ve cevapları yayımlandı

2019-MSÜ Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı temel soru kitapçığı ve cevap anahtarı ÖSYM'nin internet sitesinden yayımlandı. Yayımlanan 2019-MSÜ soru kitapçığı ve cevap anahtarının 10 gün boyunca yayında kalacağı belirtildi. İşte MSÜ soru kitapcığı soru ve cevap anahtarı...

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı temel soru kitapçığı ve cevap anahtarı ÖSYM'nin internet sitesinden yayımlandı. Yayımlanan 2019-MSÜ soru kitapçığı ve cevap anahtarının 10 gün boyunca yayında kalacağı belirtildi. İşte MSÜ soru kitapcığı soru ve cevap anahtarı...

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca (ÖSYM), Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (2019-MSÜ) temel soru kitapçığı ve cevap anahtarı yayımlandı.

MSÜ SORU KİTAPÇIĞINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

ÖSYM'nin internet sitesinde yer alan duyuruya göre, dün uygulanan 2019-MSÜ'nün temel soru kitapçığı, sınava başvuran adayların sınav sorularını inceleyebilmesi için ÖSYM'nin Aday İşlemleri Sistemi üzerinden erişime açıldı.

Sınava başvuran adaylar, 10 gün süreyle ÖSYM'nin "https://ais.osym.gov.tr" internet adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle soruların tamamına ulaşabilecek.

Duyuruda, soruların, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında eser niteliğinde ve telif haklarının ÖSYM'ye ait olduğu belirtilerek, ÖSYM'nin yazılı izni olmadan çoğaltılamayacağı, dağıtılamayacağı ve yayımlanamayacağı belirtildi.

.

YORUMLAR