24.11.2018 10:23
Zuhal Topal'la Sofrada KİM KAZANDI? 23 Kasım haftanın BİRİNCİSİ KİM OLDU? TIKLA ÖĞREN SORGULA

Zuhal Topal'la Sofrada programında 23 KASIM haftanın birincisi kim oldu? Her hafta Cuma günü yayınlanan gündüz kuşağı programı Zuhal Topal'la Sofrada tüm heyecanıyla devam ediyor. Peki Zuhal Topal'la Sofrada programında bu hafta büyük ödül olan 10 bin lirayı kim kazandı? 23 Kasım Zuhal Topal'la Sofrada Programında kim birinci oldu? İşte detaylar...

Zuhal Topal'la Sofrada programında 23 KASIM haftanın birincisi kim oldu kim kazandı! 23 KASIM Cuma günü merakla takip edilen yemek programı Zuhal Topal'la Sofrada programı, tüm heyecanı ile kaldığı yerden devam ediyor. Gelinlerin en güzel yemekleri hazırlayıp kaynanaların beğenisine sunduğu programda tartışmalar, kavgalar hiç eksik olmuyor. Zuhal Topal'la Sofrada programı her hafta cuma günleri saat 16.30'da ekranlara geliyor. 23 Kasım Cuma günü haftanın finalinde sunucu Zuhal Topal 10 bin liralık ödülü kazananı açıkladı. Haftanın finalinde sunucu Zuhal Topal 10 bin liralık ödülü kazananı açıkladı.İşte detaylar... 

ZUHAL TOPAL'LA 23 KASIM HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU DETAYLARI ÖĞRENEBİLMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Zuhal Topal'la Sofrada programında masadaki herkesi ve ekran başındakileri şoke eden anlar yaşandı. Bu anlar sosyal medyada eleştirildi. Yemekleri hazırlayan gelinini masaya elinin altında tuttuğu kırmızı zille çağıran kayınvalide geceye damga vurdu. Elindeki zili defalarca kez sallayarak sofradaki yarışmacıların da tepkisini çeken kayınvalide ile bir başka yarışmacı arasında ilginç diyaloglar ortaya çıktı. Geliniyle arasında beş yaş fark bulunduğunun da altını çizen kayınvalide ile diğer yarışmacılar arasında şu diyaloglar yaşandı.

ZUHAL TOPAL 23 KASIM KİM KAZANDI?

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA HAFTANIN FİNALİ - 23 KASIM

Zuhal Topal'la Sofrada haftanın finali bugün Burçak'ın sofrasında yapıldı. Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi, yenilen yemeklerin ve verilecek puanların ardından belli oldu. Birinciyi belirleyen en önemli puan ise Zuhal Topal'ın gelinlere verdiği puanla belli oldu.

GÖZYAŞLARI SEL OLDU

Nuray Hanım'ın Burçak'a 1 puan vermesi Burçak Hanım'ı gözyaşlarına boğdu. Öte yandan diğer yarışmacılar Nuray Hanım'ı sofrada Başak'ı savunup ardından 1 vermesinden dolayı "rol yapmak"la suçladı. Nuray Hanım ise, kaynanası Burçak'ı savunmadığı için Burçak'ı savunduğunu ancak masanın 1 puanı hak ettiğini söyledi.

ZUHAL TOPAL'LA SOFRAMDA HAFTANIN BİRİNCİSİ 23 KASIM

Beşinci: Burçak Hanım ve Elmas Hanım(Kayınvalide)

Dördüncü: Burcu Hanım ve Nuray Hanım (Kayınvalide)

Üçüncü: Kübra Hanım ve Nigar Hanım (Kayınvalide)

İkinci: Saime Hanım ve kayınvalidesi

Birinci: Esra ve Kaynınvalidesi Aysel Hanım

'KIZIM DEĞİL GELİNİM'

Yarışmacının gelinini, masaya yanındaki zili çalarak çağırdığını gören bir başka kayınvalide ‘Bizim köyde zilleri kuzulara bağlarlar’ şeklinde bir çıkışta bulundu ve yaşananları ayıpladı. Ayrıca zil çalan kayınvalideyi ‘O senin kızın’ şeklinde uyaran bir yarışmacı da ‘Kızım değil gelinim’ şeklinde bir yanıtla karşılaştı. Masadaki diğer kayınvalideler bu hareketi çok çirkin buldu.

 

 

 

 

 

YORUMLAR