16.04.2018 22:15
Yasak Elma 5.bölüm İZLE | Yasak Elma 6.Bölüm Fragmanı İZLE | Yasak Elma fragmanı yayınlandı mı?

Yasak Elma 5.Bölüm İZLE | Yasak Elma 6.bölüm fragmanı izle Yasak Elma yayın hayatına başladığından bu yana büyük sükse yaptı. Yasak Elma Yıldız'ın tehlikeli yolculuğunun başladığı, Ender Argun'un Yasak Elma Yıldız'a duyduğu eşi görülmemiş aşk nelere mal olacaktır? Yasak Elma 5.bölümden sonra merakla beklenen Yasak Elma yeni 6. bölüm fragmanını, Yasak Elma oyuncu kadrosunu, Yasak elmanın konusunu ve Yasak Elma'nın yeni bölümüne ait detayları haberimizde bulabilirsiniz...

Yasak Elma 5.bölüm İZLE | Yasak Elma 6.bölüm fragmanı izle Yasak Elma yayın hayatına başladığından bu yana büyük sükse yaptı. Yasak Elma Yıldız'ın tehlikeli yolculuğunun başladığı, Ender Argun'un Yasak Elma Yıldız'a duyduğu eşi görülmemiş aşk nelere mal olacaktır? Yasak Elma 5.bölümden sonra merakla beklenen Yasak Elma yeni 6. bölüm fragmanını, Yasak Elma oyuncu kadrosunu, Yasak elmanın konusunu ve Yasak Elma'nın yeni bölümüne ait detayları haberimizde bulabilirsiniz...

Yasak Elma 5. bölüm itibariyle gelişecek olaylar şu şekildedir: Yasak Elma'da Yıldız, İstanbul'un mütevazi semtlerinden birinde kardeşi ile birlikte yaşar ama müthiş hırsı ve zengin olma isteği yüzünden planlar üstüne planlar yapar. Ender Argun'un kendisini aşağı sınıftan biri gibi görerek aşağılaması Yasak Elma Yıldız'ı bir hayli etkileyecek ve hırslandırcaktır. Bu aşağılanmaya Halit'i kendisinde aşık ederek cevap vermek isteyn Yıldız, onun hayatına dair en ufak bir ipucunu kaçırmamaya dikkat edecektir. Yasak Elma'da yaşanan bu tehlikeli yolculuğun ve sırların Yıldız'ı, Halit'i ve Ender Argun'u nasıl bir bilinmezin içine çekeceği merak konusudur. İşte Yasak Elma 5. bölüm özetini izlemek, Yasak Elma 6. bölüm fragmanını izlemek, Yasak Elma Yıldız'ın yolculuğunu öğrenmek, Yasak Elma dizisinin son bölümü ve gelişmeleri öğrenmek isteyenler haberimizi takip edebilirler...

YASAK ELMA 4. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

İstanbul'un mütevazi semtlerinden birinde kardeşi Zeynep'le birlikte yaşayan Yıldız, zengin olma hayalleri yüzünden zenginlere hizmet eden yerlerde çalışmayı tercih eder. Ünlü bir Restoran'da karşılama görevlisi olarak çalışan Yıldız orada Ender Argun'la tanışır. Ender Argun, Yıldız'ın güzelliğinden etkilenir ve ona iş teklif eder. Bu teklifle hayatı değişen Yıldız, hayranı olduğu Ender Argun'la çalışacak olmanın mutluluğu içindedir. Ancak Ender Argun'un planları çok başkadır. Halit'ten boşanarak mal varlığının bir kısmına el koyma planları yapan Ender'in planlarını gerçekleştirebilmesi için Yıldız'a ihtiyacı vardır. Ender Yıldız'a ahlaksız teklifini yapar. Bu teklif karşısında afallayan Yıldız ne diyeceğini bilemez. Öte yandan Yıldız'ın tam tersi olan idealist kardeşi Zeynep de yeni ve dengesiz patronuyla uğraşmak zorunda kalır. Üstelik bu patron Halit'in iş ortağı Alihan'dır.

yasak elme 3.bölüm fragmanı

YASAK ELMA KONUSU NEDİR?

Yıldız’ın hayatı Ender Argun’la tanışınca değişir. Ender’in amacı Halit’ten boşanma planına Yıldız’ı alet etmektir. Ender’in ahlaksız teklifiyle ne yapacağını bilemeyen Yıldız, hayatının kararını vermek zorunda kalır. Kardeşi Zeynep ise Halit’in ortağı Alihan’ın şirketinde işe başlar. Yıldız hayallerine kavuşmanın peşindeyken, Zeynep hiç hayal etmediği olaylarla karşılaşacağı başlangıçlara yelken açar…

YASAK ELMA 6.BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Yasak Elma 3. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yasak Elma 3. bölüm fragmanı yayınlandığı an haberimizden izleyebilirsiniz.

YASAK ELMA 3.BÖLÜM FRAGMANI

YASAK ELMA OYUNCULARI

Talat Bulut kimdir?

Halit Argun

Halit Argun, güzele ve gençliğe meraklı, kadınların ilgisi olmadan yaşayamayan ülkenin en zengin adamlarından biridir. Garantici, sükseye önem veren ve bu ihtişamı kadınlarla birlikte yaşamankyan zevk alan çapkın bir adamdır.

Şevval Sam kimdir?

Ender Argun

Halit Argun gibi zengin, miliyarder bir adamın karısı olmaktan zevk duyan, cemiyet içinde saygınlığı kimseye kaptırmayan nzaik ve zarif bir kadın olmak Ender Argun için hayatın en öenmli olayı ve açıklamasıdır.

yasak elma 3. bölüm

Onur Tuna kimdir?

Alihan Taşdemir

İstanbul’un en gözde ve en yakışıklı bekarıdır. Gittiği her yerde dikkatleri üzerine toplar. Kadınlar etrafında pervanedir. Mükemmeliyetçidir, asla hata kabul etmez. İşince acımasızdır, ikinci bir şansı asla vermez. Hayatta değer verdiği ve güvendiği kişiler azdır. Acımasız görünmekten hoşlanır. İnsanların ondan çekinmesini ister.

Eda Ece Kimdir?

Yıldız Yılmaz

Gencecik yaşına rağmen hayatından sıkılmıştır. Ona göre mutluluğun anahtarı zengin bir koca bulup evlenmek ve lüks içinde bir hayat yaşamaktır. Sosyeteye ve lüks insanlara hayranlık duyar. Yıllar sonra Ender’in teklifiyle hayatının değişebileceğini anlayıp, aklını Halit’i tavlamak ve onun karısı olabilmek için kullanacaktır.

Şafak Pekdemir kimdir?

Zehra Argun

Halit’in ilk eşinden olan kızıdır. Halit’in çocuklarının içinde en büyüğü ve çok iyi bir abladır. Her zaman babasının bütün eşlerini kıskanmıştır. Bugüne kadar hiç aşık olmamıştır, içten içe evde kalmış olduğuna inanır.

Şevval Sam - Ender Argun

Sosyetik tanımının sözlükteki gerçek karşılığı ve tam bir cemiyet kadınıdır. Güzelliğinin doruğundayken de Halit Argun gibi çapkın, evli ve milyarder iş adamının yanına sekreter olarak girmeyi başarmıştır. Enerjisi, becerisi, çalışkanlığı ve kadınlığıyla da yıllardır hayalini kurduğu hayata Halit’ten hamile kalarak ve bunu bir süre gizleyerek kavuşmuştur. Paraya ve güce aşıktır.


Eda Ece- Yıldız Yılmaz

Gencecik yaşına rağmen hayatından sıkılmıştır. Ona göre mutluluğun anahtarı zengin bir koca bulup evlenmek ve lüks içinde bir hayat yaşamaktır. Sosyeteye ve lüks insanlara hayranlık duyar. Yıllar sonra Ender’in teklifiyle hayatının değişebileceğini anlayıp, aklını Halit’i tavlamak ve onun karısı olabilmek için kullanacaktır.


Sevda Erginc- Zeynep Yılmaz

Yıldız’ın iki yaş küçük kız kardeşidir. Yıldız kadar gösterişli ve süslü değildir. Daha doğal, yaşının gerektirdiği gibi olan bir kızdır. Zeynep’te insanları etkilen şey karakteridir. Dürüst, çalışkan, akıllı, idealisttir. Haksızlığa gelemez. Karşısında patronu da olsa, ortada bir haksızlık varsa bunu söyler. Lafını esirgemez, korkmaz. Çok akıllı ve beceriklidir.

yasak elma
Onur Tuna - Alihan Taşdemir
İstanbul’un en gözde ve en yakışıklı bekarıdır. Gittiği her yerde dikkatleri üzerine toplar. Kadınlar etrafında pervanedir. Mükemmeliyetçidir, asla hata kabul etmez. İşince acımasızdır, ikinci bir şansı asla vermez. Hayatta değer verdiği ve güvendiği kişiler azdır. Acımasız görünmekten hoşlanır. İnsanların ondan çekinmesini ister.
Yasak Elma oyuncuları kimler İşte kadro ve konusu hakkında detaylar

Yasak Elma yeni 3.bölüm Fragmanı İZLE | Yasak Elme Yıldız'ın tehlikeli yolculuğu başlıyor Yasak Elma yayın hayatına başladığından bu yana büyük sükse yaptı. Yasak Elma Yıldız'ın tehlikeli yolculuğunun başladığı, Ender Argun'un Yasak Elma Yıldız'a duyduğu eşi görülmemiş aşk nelere mal olacaktır? Yasak Elma 2.bölümden sonra merakla beklenen Yasak Elma yeni 3. bölüm fragmanını, Yasak Elma oyuncu kadrosunu, Yasak elmanın konusunu ve Yasak Elma'nın yeni bölümüne ait detayları haberimizde bulabilirsiniz...

YORUMLAR