25.04.2018 19:49
Yangaz Ne demek? (TDK) | Sen Anlat Karadeniz'de Yangaz Dili konuşuluyor | Karadeniz'in Yangazı

Yangaz ne demek? (TDK) Sen Anlat Karadeniz'de Yangaz dili konuşuluyor Karadeniz'in Yangazı Çarşamba akşamlarının sevilerek takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz dizisinde Yangaz dili konuşuluyor! Sen Anlat Karadeniz'de Fatih ve Murat'a takılan lakap Yangaz anlamı, Yangaz'ın ne demek olduğu ve Yangaz dilinin detaylarını haberimizde bulabilirsiniz....

Yangaz ne demek? | Sen Anlat Karadeniz'de Yangaz dili konuşuluyor Karadeniz'in Yangazı Çarşamba akşamlarının sevilerek takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz dizisinde Yangaz dili konuşuluyor! Sen Anlat Karadeniz'de Fatih ve Murat'a takılan lakap Yangaz anlamı, Yangaz'ın ne demek olduğu ve Yangaz dilinin detaylarını haberimizde bulabilirsiniz....

Sen Anlat Karadeniz dizisi 10.bölüm'de ikiz kardeşler Fatih ve Murat ile özdeşleşen Yangaz, ne anlama geliyor? ATV ekranlarında 28 Mart akşamı ekrana gelecek olan Sen Anlat Karadeniz dizisinin geçen bölümünde Fatih ve Murat kardeşlere takılan Yangaz, internet aleminin en çok aranan kelimelerinden birisi oldu. peki Yangaz anlamı, yangazın ne anlama geldiği, yangazın kimlere söylendiği gibi soruların detayları haberimizde...

YANGAZ ANLAMI

YANGAZ NE DEMEK? YANGAZ ANLAMI

Yangazın anlamı çeşitli pis işler çeviren, her türlü numarası olan kişi anlamına gelmektedir. Dizideki ikizlere de bu nedenle bu lakap takılmıştır.

Yangaz Murat (Cem Anıl Kenar) Kimdir?

1990 yılında Ankara’da doğdu. Tam adı Cem Anıl Kenar’dır. Dr. Binnaz Rıdvan Ege Lisesinde okudu. 2012-2013 yıllarında Ankara’da O.D.T.Ü İşletme Bölümünde okudu. 2013-2014 Binghamton University Business Administrations New York ‘ta okudu. Cem kenar İngilizce (İleri Seviye)’de bilmektedir. Tenis ODTÜ Tenis Klubu yıldızlar lisanslı sporcusudur. Eskrim sporuyla ODTÜ ‘de ilgilendi.

Yangaz Fatih (Furkan Aksoy) Kimdir?

Furkan Aksoy’un ilk defa kamera karşısına çıktığı dizi Sen Anlat Karadeniz dizisi olmuştur. İstanbul’da yaşayan oyuncu İstanbul’da bulunan Kültür Üniversitesinde eğitim almıştır. Ekranların yeni yüzlerinden olan oyuncu daha ilk bölümden ilgi toplamayı başardı. Fatih’in en büyük tutkusu ise gerçek hayatta olduğu gibi futboldur.

Sen Anlat Karadeniz 10. Son Bölüm İzle | Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Sen Anlat Karadeniz 10. Son Bölüm İzle | Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Merak edilen Sen Anlat Karadeniz izleme linki Burada. Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? sorusu daha dizinin yeni bölümü yayınlanırken sorulmaya başlandı. Sen Anlat Karadeniz izleyiciyi 28 Mart Çarşamba akşamı ekran başına kilitlemeyi başardı. Sen Anlat Karadeniz 10. bölüm dün akşam izlendi. Sen Anlat Karadeniz'de Tahir, sevdiği kadına kötülük eden ailesiyle hesaplaşma vaktinin geldiğini düşünür. Vedat zulmedince boğazına sarılmaktadır ama öz anası, abisi yapınca gitmekten başka çaresi kalmamıştır. Sen Anlat Karadeniz 10. bölümde dün akşam nefesleri kesti. Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm Fragman yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz'e Diriliş darbesi! Sen Anlat Karadeniz'e Diriliş darbesi! Sen Anlat Karadeniz'e bu hafta beklenmeyen bir darbe geldi.

Sen Anlat Karadeniz 12.Bölüm ATV İZLE | Sen Anlat Karadeniz 13.bölüm Fragmanı İzle | Fragman Yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz 12.Bölüm ATV İZLE | Sen Anlat Karadeniz 13.bölüm Fragmanı İzle | Fragman Yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz 13.Bölüm fragmanı ATV İzle. ATV'nin ekranlara geldiği günden bu yana reyting rekorları kıran Karadeniz dizisi Sen Anlat Karadeniz, 12.bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor. Nefes'in Vedat'ın teklifi sonrası kabul edip etmeyeceği, Tahir'in cezaevinden kurtulması gibi sahnelerin sonuçları belli olacak. İşte Sen Anlat Karadeniz 12.bölüm izle, Sen Anlat Karadeniz 13.bölüm fragmanı yayınlandı mı, Sen Anlat Karadeniz'in unutulmaz sahneleri gibi soruları araştıranlar için detaylar haberimizde..

YORUMLAR
TUĞÇE
bu diziye hastayım yok bu kadarı bence nefes ile tahir çok yakışıyor bütün kadroyu çok seviyorum vedat hariççç
1244 gün önce