28.08.2017 08:55
Vatan Şaşmaz'ı Filiz Aker mi öldürdü? Vatan Şaşmaz'ı vuran kadın | Vatan Şaşmaz'ı neden öldürüldü?

Vatan Şaşmaz'ı kim vurdu? ile ilgili detaylar burada. Beşiktaş'ta lüks bir otelde 2 ceset bulundu. Bulunan cesetlerin biri kadın, bir erkek olduğu belirtildi. Ölen erkeğin ünlü sunucu Vatan Şaşmaz olduğu öğrenildi. Peki Vatan Şaşmaz'ı kim vurdu? Vatan Şaşmaz'ı vuran kadın kim? Vatan Şaşmaz'ı vuran Filiz Aker kimdir? Vatan Şaşmaz'ı neden vurdular? İşte detaylar...

Vatan Şaşmaz'ı kim vurdu? Vatan Şaşmaz nasıl vuruldu? Vatan Şaşmaz'ı vuran kadın kim? Filiz Aker kimdir? Vatan Şaşmaz'ı neden vurdular? Beşiktaş'ta lüks bir otelde 2 ceset bulundu. Cesetlerden birinin kadın, birinin erkek olduğu öğrenildi. Ölü olan erkeğin Vatan Şaşmaz olduğu belirtildi. Sırtından vurulan ünlü sunucuya Filiz Aker'in Vatan Şaşmaz'a silahla 4 ateş ettiği öğrenildi. Ardından Aker'in de kendisinin canına kıydığı belirtildi.
Beşiktaş’ta lüks bir otelde sunucu Vatan Şaşmaz ve bir kadın ölü bulundu. Şaşmaz'ı sevgilisi Filiz Aker'in vurduğu ardından da intihar ettiği öne sürüldü.
Milliyet'te yer alan habere göre, Vatan Şaşmaz ile Filiz Aker odada tartışmaya başladıktan sonra Aker, kaçmaya çalışan Vatan Şaşmaz'a arkasından 3-4 el ateş ederek öldürdü. Daha sonra da silahı kafasına doğrultarak tetiği çekti ve intihar etti.

Vatan Şaşmaz'ı öldürdüğü belirlenen Filiz Aker'in Facebook sayfasında Vatan Şaşmaz ile bir fotoğrafı görülüyor...

Silah sesini duyan otel personeli odanın kapısını kırarak içeri girdi ve korkunç manzara ile karşılaştı.


Olay yerine çok sayıda sağlık ve polis ekipler sevk edildi. Olay yeri inceleme ekipleri de olay yerine çağrıldı. Ekiplerin cenazeler üzerindeki incelemesi sürüyor.

İHA MUHABİRİ: VATAN ŞAŞMAZ OLDUĞU SÖYLENDİ

Olay yerinde bulunan İHA muhabiri Murat Solak, ''Lüks bir otelde 2 kişi ölü bulundu. Ölü bulunanlardan birinin kadın birinin de erkek olduğu öğrenildi. Hayatını kaybeden erkeğin ünlü sunucu Vatan Şaşmaz olduğu şüphesi var. Polis ekipleri otel odasında inceleme yapıyor. Ekiplerden konu ile ilgili net bilgi alamadık.'' dedi.

Vatan Şaşmaz'ın arkadaşından çarpıcı açıklamalar! Vatan Şaşmaz'ın arkadaşından çarpıcı açıklamalar! Vatan Şaşmaz Beşiktaş'ta lüks bir otelin 10'uncu katında Filiz Aker tarafından öldürüldü. Şaşmaz'ın yakın arkadaşı organizatör Nedim Delibaş canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu.

Vatan Şaşmaz'ı vuran Filiz Aker kısa süre önce Miami'den gelmiş Vatan Şaşmaz'ı vuran Filiz Aker kısa süre önce Miami'den gelmiş Ünlü oyuncu ve sunucu Vatan Şaşmaz'ı öldürüp, ardından da intihar eden ünlü manken Filiz Aker'in kısa süre önce Miami'den Türkiye'ye döndüğü ortaya çıktı.

Şaşmaz ve Aker’in cenazeleri Adli Tıp Kurumuna gönderildi Şaşmaz ve Aker’in cenazeleri Adli Tıp Kurumuna gönderildi Vatan Şaşmaz’ı öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker’in cenazeleri, Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Vatan Şaşmaz'ın eşi 4 aylık hamileydi Vatan Şaşmaz'ın eşi 4 aylık hamileydi Beşiktaş'taki lüks bir otelde eski manken Filiz Aker tarafından öldürülen ünlü sunucu Vatan Şaşmaz hakkında kahreden bir detay ortaya çıktı.

Vatan Şaşmaz, son röportajında çocuk özlemini dile getirmiş... Vatan Şaşmaz, son röportajında çocuk özlemini dile getirmiş... Bu akşam saatlerinde bir otelde Filiz Aker tarafından sırtından vurularak öldürülen ünlü sunucu Vatan Şaşmaz, Haziran ayında verdiği röportajında evliliğinin çok iyi gittiğini ancak çocuk istediğini söylemişti.

Vatan Şaşmaz'ın son mesajları ortaya çıktı Vatan Şaşmaz'ın son mesajları ortaya çıktı İstanbul Beşiktaş'ta Filiz Aker tarafından vurularak öldürülen oyuncu ve sunucu Vatan Şaşmaz'ın Instagram'dan paylaştığı son mesajı ortaya çıktı.

YORUMLAR