27.02.2018 21:49
Tehlikeli Karım ilk fragmanı yayınlandı! Tehlikeli Karım ne zaman başlıyor? Oyuncuları kim?

Show Tv ekranlarında yeni başlayacak olan iddialı dizi Tehlikeli Karım'ın 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Konusu kaliteli oyuncu kadrosuyla dikkatleri üstüne çeken Tehlikeli Karım'dan ilk bölüm fragmanı geldi. Peki Tehlikeli karım dizisinde hangi oyuncular oynuyor? Konusu nedir? Sizler için derledik...

Show Tv ekranlarında yeni başlayacak olan iddialı dizi Tehlikeli Karım'ın 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Konusu kaliteli oyuncu kadrosuyla dikkatleri üstüne çeken Tehlikeli Karım'dan ilk bölüm fragmanı geldi. Sezona bomba gibi bir giriş yapmak isteyen dizide birçok tanınmış oyuncular yer alıyor. Başrollerinde Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir, Biga Önal ve Mustafa Üstündağ yer almaktadır. İşte Tehlikeli Karım dizisi hakkında merak ettikleriniz ve tanıtım fragmanı haberimizde mevcuttur...

TEHLİKELİ KARIM DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Dizi evli bir çiftin aşk ile başlayan ilişkilerinin gün geçtikçe hayatın da yüklediği telaşla değişimini ele alıyor. Bu değişim sonucunda bir kadının, bir erkeğin ve çevrelerindeki insanların şaşırtıcı bir şekilde nelere sebep olabileceğini suç, aşk ve kara mizah üçgeninde anlatacak olan Tehlikeli Karım izleyicisini her bölüm şaşırtmaya hazırlanıyor.

TEHLİKELİ KARIM TANITIM

TEHLİKELİ KARIM DİZİ OYUNCULARI KİM?

Tehlikeli Karım’ın başrollerini; Gonca Vuslateri, Seçkin Özdemir ve Mustafa Üstündağ, Bige Önal paylaşırken, kadroda Erdem Akakçe, Ceren Soylu, Fatih Dönmez, Nilay Erdönmez, Bihter Dinçel, Hakan Atalay ve Emine Şans Umar gibi isimlerde yer almaktadır.

GONCA VUSLATERİ KİMDİR?

Gonca Vuslateri, 2 Eylül 1986 tarihinde Bursa'da dünyaya gelmiştir. Astsubay babası ile 8 yıl Adana'da yaşamış babasının emekliliği ardından Bursa'ya geri dönmüştür. 1998 yılında annesi ve babasının boşanması üzerine annesi ile birlikte İstanbul'a yerleşmiştir.

İlkokul 2. sınıftan itibaren oyunculuk eğitimi alan Vuslateri, Kadıköy İntaş Lisesinden mezun olduktan sonra 2003 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünde eğitim görmüştür.

Bir çok dizi ve sinema filminde başarılı oyunculuğunu sergileyen Gonca Vuslateri, şimdiler de ise Show Tv ekranlarında başlayacak yeni dizi Tehlikeli Karım ile izleyici karşısına geçmeye hazırlanıyor.

SEÇKİN ÖZDEMİR KİMDİR?

Seçkin Özdemir, 25 Ağustos 1981 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da almış, lisans eğitimini ise Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde tamamlamıştır.

Üniversite okumak için gittiği Kocaeli'nde bölgesel yabancı müzik radyo programcılığı yapmaya başlamış ve beğenilen programa uzun bir süre devam etmiştir. Ardında bir çok programda sunuculuk yapan Özdemir, 2006 yılında Türkiye'nin en büyük gençlik klübü olan Gnctrkcll ile çalışmaya başlamıştır. Sunuculuk yeteneği sayesinde bir çok reklam filminde de rol almayı başaran Seçkin Özdemir, Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi almıştır. Bu eğitimin ardından bir çok yapımda yer alan başarılı oyuncu izleyicinin beğenisini kazanmıştır.

Seçkin Özdemir, şimdi ise Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Tehlikeli Karım adlı dizi ile izleyici karşısına çıkacak.

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ KİMDİR?

Mustafa Üstündağ, 11 Şubat 1977 tarihinde Mersin‘de doğmuştur. Babası Anadolu Cam Sanayi fabrikasında işçi, annesi ev kadınıdır. Kendisi 5 yaşındayken ablası ölmüş. İlkokul, ortaokul ve liseyi Mersin’de bitirdi. Konservatuarda okumak için İstanbul‘a gitti ancak ilk sene sınavlarını kazanamadı. Kartal Sanat İşliği Tiyatro Grubunda Çocuk tiyatrosunda çalışmaya başladı. Bir sene sonra, tekrar sınava girdi, kazandı.

Mustafa Üstündağ, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Kocaeli Bölge Tiyatrosu, Kartal Sanat İşliği, MSM Oyuncuları sahnelerinde görev aldı. Pervasız Tiyatro’da devam etti. Bir çok sinema ve dizi filminde yer alan başarılı oyuncu ekranların sevilen ve aranan yüzlerinden birisidir.

Başarılı oyuncu Üstündağ, şimdilerde Show Tv ekranlarında başlayacak Tehlikeli Karım adlı dizi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

BİGE ÖNAL KİMDİR?

Bige Önal,1 Şubat 1990 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Galatasaraylı eski futbolcu Erhan Önal'ın kızıdır. Annesi de eski manken Mine Baysan'dır. Özel St Benoit lisesini bitirdikten sonra İstanbul Bilgi Üniversitesinden mezun oldu.

Bige Önal, babasının geçirdiği bir rahatsızlık sonucunda felç kalmasının ardından oldukça zor günler geçirmiş ve bugünlerin ardından oyunculuk hayatına adım atmıştır. Birçok dizi ve filmde rol alan güzel oyuncu şimdi ise Tehlikeli Karım adlı dizi ile izleyici karşısına çıkacak

YORUMLAR