01.04.2018 21:40
Tehlikeli Karım 3.Yeni Bölüm Fragmanı İZLE | Tehlikeli Karım 3.Bölüm fragmanı yayınlandı| Başkomiser Fırat izi buldu!

Tehlikeli Karım 3.Yeni Bölüm Fragmanı İZLE | Tehlikeli Karım 3.Bölüm fragmanı yayınlandı| Başkomiser Fırat izi buldu! Tehlikeli Karım 3. bölümü ile Show Tv ekranlarına çıkıyor. Dizinin yeni 3.bölüm fragmanınI merak eden dizinin yeni fanları araştırmalara başladı. Derin'in Alper'i geri döndürmek planı işe yarayacak mı, zaten tek isteği de bu olan Alper buna karşılık verecek mi? Seda, Alper ve Derin üçgeninde gelişen olayların içinde Başkomiser Fırat yolunu kaybeden bulabilecek mi? İşte Tehlikeli Karım 3.bölümü ve fragmanda yaşanan detaylar...

Tehlikeli Karım yeni 2.bölüm fragmanı İZLE | Tehlikeli Karım 2.bölüm Canlı | Çınar'ın Derin'e sürprizi var! Tehlikeli Karım 3. bölümü ile Show Tv ekranlarına çıkıyor. Dizinin yeni 3.bölüm fragmanınI merak eden dizinin yeni fanları araştırmalara başladı. Tehlikeli Karım 3.bölümde Derin'in Alper'i geri döndürmek planı işe yarayacak mı, zaten tek isteği de bu olan Alper buna karşılık verecek mi? Tehlikeli Karım yeni bölümünde Seda, Alper ve Derin üçgeninde gelişen olayların içinde Başkomiser Fırat yolunu kaybeden bulabilecek mi? İşte Tehlikeli Karım 2.bölümü ve fragmanda yaşanan detaylar...

TEHLİKELİ KARIM 3.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Başkomiser Fırat'ın eline geçen bir kokteyl şişesi, Derin kusursuz bir plan kurarak Alper'i kendisine bağlama girişimlerini baltalayacak gibi görünüyor. Tehlikeli Karım dizisinin Başkomiser Fırat'ı, Derin ve Alper'in bu karşılıklı ama çaresiz aşklarını 'ben bu oyunu bozarım' diyor. Tehlikeli Karım yeni 2.bölümde Seda'nın Alper'i adım adım takip ederek olayların seyrini değiştirme isteği heyecanlı ama gerilimli sahnelere neden oluyor. Tehlikeli Karım 2. bölüm fragmanında da yer aldığı gibi Derin'i hastanede ziyaret etmek isteyen Alper, gözyaşlarına boğulsa da annesinin Seda'yı tartaklaması herkesi şoke ediyor. Son olarak Derin'in bir sahnede Çınar'ı karşısında bulması Tehlikeli Karım dizisinde olayları, gerilimi ve heyecan dolu dakikaları diziyitakip edenlere yaşatacak gibi görünüyor.

tehlikeli karım 2.bölüm

TEHLİKELİ KARIM 2.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tehlikeli Karım dizisi ilk bölümüyle görücüye çıktı. Evli bir çiftin aşk ile başlayan ilişkilerinin gün geçtikçe hayatın da yüklediği telaşla değişimini ekrana taşıyan Tehlikeli Karım dizisinin 1. bölümü sosyal medyaya da konu oldu. İlk bölümde yaşananlar hafızalardaki yerini korurken Tehlikeli Karım 2. bölüm fragmanı da yayınlandı. Hastaneye getirilen Derin’i görmek için Alper apar topar hastaneye giderken, Alper’in annesinin Seda’ya saldırdığı anlar heyecanı arttırıyor. Başkomiser Fırat’ın “Fidyeci hesapta 5 milyon olduğunu nereden biliyor” sorusuna Derin’in ne cevap vereceği merakla beklenirken, Alper ve Seda sorguya alınıyor. Seda, “Karını öldürmezsen yüzümü bir daha göremezsin!” sözlerini kabul etmezken, duştan çıktığı sırada Çınar’ı karşısında bulan Derin’in yaşadığı korku dolu anlar dikkat çekiyor.

tehlikeli karım 2.bölüm

TEHLİKELİ KARIM KONUSU

Derin (Gonca Vuslateri), kendini kocasına ve evine adamış; genç, güzel, zengin ve zeki bir kadındır. Hayatta onun için önemli olan tek şey kocası Alper’in (Seçkin Özdemir) ona duyduğu aşktır. Alper ise İstanbul’un orta halli mahallelerinden birinde annesi ve ablası tarafından büyütülmüş, yakışıklı bir genç adamdır. Hayatı boyunca kadınlardan destek almaya alıştığı için kendi ayakları üzerinde durmakta zorlanır. Bir yanda kontrol düşkünü karısı, diğer yanda onu geri dönülmez hatalara sürükleyen sevgilisi arasında kalır. Kocası tarafından aldatıldığını öğrenen Derin’in, kocası Alper’i geri kazanmak için ne kadar ileri gidebileceği, ikilinin değişen ilişkilerinin nelere sebep olabileceği merakla bekleniyor.

TEHLİKELİ KARIM YABANCI DİZİ Mİ?

Geçtiğimiz pazar günü Show TV’de yayına giren ‘Tehlikeli Karım’ın tanıtımları çok dikkat çekti ve merak uyandırdı. Bizde övgü olarak söylenen “Yabancı dizi gibi” yorumlarını çok duydum. ‘Tehlikeli Karım’, uyarlama ama bu durumu çaktırmayalım ve yerelleştirelim gibi bir çabaya girişmemiş. İlk bölüm hikayesi, yabancı dizi gibi aktı. İtiraf edeyim, ben de ekranın karşısından hiç kalkmadan merakla izledim. Gayet tempolu ve akıcı bir bölümdü.

Yan hikayelere ve gereksiz karakter tanıtımlarına hiç başvurulmamıştı. Bir dizinin ilk bölümü gibi değil de film seyrediyorsunuz gibi hissettiriyordu.

Bazı polisiye detaylarda inandırıcılık sorunu yaşansa da genel olarak başarılı bir açılış yaptı. ‘Nasıl devam edecek?’ diye de merak uyandırdı. Twitter’da en çok konuşulan yapım olmayı da başardı. Ama gel gelelim, birinci bölümün reytingi parlak değil.

YORUMLAR